Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Sada osušiek Powder - 4 kusy

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD00261-2022
  • 100% bavlna
  • 480 g/m²
  • rozmer: 70 x 140 cm (4 ks)
  • možno prať v práčke na 30 °C

nedostupné
57,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 140 cm
Šírka (cm): 70 cm
Farba: ružová
Materiál: 100% bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Ružové a biele doplnky sú žiadané nielen do kúpeľne

Medzi doplnky do kúpeľne, rozhodne tiež patria osušky, ktoré v danom odtieni, ktorý si pre vybavenie kúpeľne vyberiete, môžu urobiť veľkú parádu. Niektoré je možné používať dnes a denne, iné môžete mať napríklad naozaj len ako dekoráciu, pretože pekne poskladané uteráky a osušky v kúpeľni urobia svoje. Kúpeľňa vyzerá rozhodne pôvabnejšie a ideálne je mať aj osušky v jednotnom dizajne, či odtieňoch z jedného farebného spektra. 

Sada ružových osušiek, kedy každý odtieň ružovej, je v inom tóne. Od najsvetlejšej, po najtmavšiu. Tón v tóne daného odtieňa, predovšetkým pri osuškách a uterákoch pôsobí veľmi elegantne. A napríklad každý môže mať svoj odtieň, ale pritom medzi sebou osušky pôsobia veľmi harmonicky. Skrátka v kúpeľni dávajú zmysel. A my si k týmto osuškám dokážeme predstaviť biely kúpeľňový nábytok v provensálskom dizajne. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte