Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatníková skriňa, nevyhnutná súčasť bytu

Ale čo ak na šatníkovú skriňu jednoducho nemáte priestor? Váš byt je malý a možno ste radi, že do spálne umiestnite posteľ a nočné stolíky. Aké sú riešenia, aké sú možnosti úložných priestorov, keď na šatníkovú skriňu pri najlepšej vôli nemáme dostatok miesta, alebo sa vám jednoducho do skrine nechce investovať príliš, keď možno ste zatiaľ len v podnájme?

 

Šatníkové skrine v podobe regálov

Kovové vešiaky, nemí sluhovia, najrôznejšie stojany sú rozhodne praktické, ale tie naše, tie sú elegantné a majú štýl. Predstavuje sadu dvoch kovových vešiakov v elegantnom a určite veľmi trendy industriálnom dizajne. Vešiaky s multifunkčným využitím, vešiaky do každého interiéru. Vieme si ich predstaviť v kúpeľni na uteráky, v šatni, na balkóne na zavesenie kvetináčov a napríklad vy, vymyslíte úplne iný spôsob využitia.

 

   

 

V cene dva kusy vešiakov, ktoré je možné zavesiť rôznymi spôsobmi. Vedľa seba, nad sebou, ale aj na uchytenie do stropu ako na jednej z našich fotografií. Navyše design je naozaj veľmi unikátny a tak vešiaky sú nielen praktické, ale budú aj ozdobou vašej domácnosti. V neposlednom rade vás určite príjemne prekvapí vysoká nosnosť. Teda zaťaženie, ktoré vám umožní zavesiť aj ťažšie kabáty.

 

Otvorené šatníkové skrine, vešiaky na pojazdoch

Otvorený vešiakový regál nemusíte využiť len v spálni ako tradičná skriňa, ale ponúka sa aj využitie v predsieni ako predsieňovej steny, ale nám ešte dáva zmysel umiestnenie do kancelárie na odloženie kabátov. Otvorená skriňa rozhodne bude originálnym prvkom v každom interiéri. Vešiaky, dva šuplíky a kovová pevná konštrukcia, ktorá dáva celému riešeniu stabilitu. Industriálny design je trendom, ktorý dokáže vo vašom interiéri vykúzliť vždy zázraky a za zanedbateľnú cenu. Pre mladé začínajúce páry je to jedna z možností, ako zariadiť interiér za skvelú cenu.

 

    

 

Snáď ten najkrajší otvorený, mobilný vešiak v industriálnom designe, ktorý v ponuke máme. Aj sám o sebe, bez nutného využívania na oblečení, bude jednoducho ozdobou v interiéri. Ale samozrejme otvorený vešiak je tiež praktický a rozhodne ho zaobstaráte za zlomok ceny oproti klasickej šatníkovej skrini.

 

 

Vešiak v tradičnom industriálnom dizajne so všetkými potrebnými detailmi av tradičných odtieňoch. Kvalitné spracovanie je zrejmé už z ilustračných fotografií. Industriálny dizajn, ktorý sa vďaka širokej ponuke niekoľkých stoviek najrôznejších dielov nábytku môže stať súčasťou vášho interiéru. Tieto bytové doplnky, napríklad ako tento praktický kovový vešiak na oblečenie, sú ideálne pre mladé páry, ktoré začínajú bývať a nechcú či nemôžu do vybavenia domácnosti príliš investovať.