0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa Qudra H68185

Výrobca: Gaut
Kód: GA004
890,21 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 209 cm
Šírka: 200 cm
Hľbka: 60 cm
Materiál: mdf doska, lamino
Spôsob dodania: v demonte
Farba: sv. orech-sv. hnedá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kvalitná šatníková skriňa Quadra H68185

 

Kolekcia nábytku do spálne Quadra ponúka možnosť výberu z dvoch typov šatníkových skríň. Teraz predstavujeme skriňu s klasickým otváraním krídel, s policami po oboch jej stranách a šatníkovou tyčou v priestore za zrkadlom. Čo je však na šatníkovej skrini okrem dizajnu prioritného? Kvalita. Ponuka nábytku do spálne zahŕňa samozrejme tiež šatníkové skrine, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pri vybavení tohto typu interiéru.


Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a originálny dizajn. Kvality dosahuje nielen použitým materiálom, ktorým je mdf doska, ale aj zakončením hrán abs systémom. To všetko dokladá výrobca certifikáty a jeho kolekcia tiež patrí pod akostnú značku Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Šatníková skriňa ako súčasť spálne QuadraŠatníková skriňa ponúka množstvo úložných priestorov, ktoré postačí pre dve osoby. Veľmi príjemné a dizajnovo nápadité je spracovanie priečelia. Výrobca použil kombináciu dvoch odtieňov, svetlý orech vo väčšine dosiek a svetlo hnedú, ako lemovanie zrkadiel. Skriňa zo systému Quadra patrí podľa dizajnu do kategórie moderného nábytku, ktorý sa úplne prejaví pri celej zostave spálne. Medzi veľmi zaujímavo poňatý diel patrí najviac bezpochyby manželská posteľ. Ale radšej pre názornú ukážku malá ukážka dostupných dielov.- Manželská posteľ
- Manželská posteľ Quadra s praktickým nadstavcom
- Komody (tiež možno vyberať z dvoch typov)
- Spálňa Quadra (kde si môžete vybrať aj ďalšie diely)

 

Francúzsky dizajn je už po desaťročia svetovou špičkou vo svete bývania. A my ako internetoví predajcovia a zástupcovia výrobcu Gautier ponúkame navyše dopravu zadarmo po celej republike.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

    

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Šatníková skriňa Carla IIID- výber farieb

Šatníková skriňa Carla IIID- výber farieb

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždne
580,57 €

Neprehliadnite nové trendy

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.