Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa s posuvnými krídlami Maximin

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA00139-2022
  • výška 216 cm, šírka 250 cm, hĺbka 61 cm
  • materiál, laminát a mdf doska
  • ponuka ďalších dielov na vybavenie spálne
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 780,55 €

Parametre produktu

Výška (cm): 216 cm
Šírka (cm): 250 cm
Hľbka: 61 cm
Farba: dub sivý, antracit
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Priestranná a veľmi kvalitná šatníková skriňa

Francúzsky výrobca, predstavuje nielen veľmi kvalitné spracovanie, ale aj netradičné. Šatníková skriňa s posuvnými krídlami v jej prostrednej časti a s klasickými krídlami po stranách. Elegantné spojenie odtieňov a veľký, úložný priestor už s ohľadom na rozmery. Šatníková skriňa tak rozhodne vyžaduje dostatok miesta a ako predajcovia, by sme jej umiestnenie odporučili do väčšieho interiéru. Priestranné šatníkové skrine, teda tie vo väčšom rozmere, sa najčastejšie stávajú súčasťou práve spálne, ale niekedy aj predsiene. Ak aj vy, ste pre umiestnenie šatníkovej skrine zvolili spálňu, pretože vám to priestor umožní, potom vám predstavujeme jednu z mnohých veľmi priestranných, skriňu z ucelenej kolekcie nábytku do spálne Maximin. Francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou, ponúka veľmi kvalitnú šatníkovú skriňu v obľúbenom prevedení aj s klasickými krídlami a zrkadlom. Pre skriňu, ktorú vám predstavujeme teraz, zvolil výrobca klasické prevedenie krídiel a pre prostredné dve krídla posuvné prevedenie. Prístup k úložnému priestoru je tak veľmi komfortný.

Vnútorné usporiadanie skrine najlepšie posúdite na ilustračnej fotografii. Páči sa nám, že delenie úložného priestoru, je veľmi členité a plne pokryje potreby dvoch osôb. V kolekcii nábytku Maximin, máte ďalej tradičné diely na vybavenie celej spálne a môžete dokonca zvoliť medzi tromi rozmermi postele. Kvalitný nábytok s certifikáciou.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

 

Súvisiaci tovar

Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 140

Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 140

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
1 647,30 €
Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 160

Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 160

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 797,30 €
Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 180

Posteľ s panelom, osvetlením Maximin 180

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 897,30 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte