Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa Slyde dub sivý

Výrobca: Gaut
Kód: GA0010-2014
Moderná a veľmi kvalitná šatníková skriňa francúzskeho výrobcu akostné značky Gami. Predĺžená záruka až na 3 roky, certifikáty kvality.
nedostupné
1 360,48 €

Parametre produktu

Výška (cm): 220 cm
Šírka (cm): 191 cm
Hľbka: 64 cm
Farba: dub sivý
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná šatníková skriňa Slyde ponúka veľké množstvo úložných priestorov

 

Šatňové skrine sú cenovo náročné, ale možno ich porovnať s vstavanými skriňami. Tie však nemožno, na rozdiel od skríň z kolekcie Slyde nikdy presťahovať. Kolekcia Slyde ponúka veľký výber šatníkových skríň, ktoré sa líšia prevedením posuvných krídel. Vybrať si môžete tiež v inom, tmavom odtieni čokoláda. Návrh na fotografii ponúka rad predností a najdôležitejšia je tu predovšetkým kvalita. Aj preto vám na šatníkovú skriňu ponúkame predĺženú záruku až na 3 roky.Francúzsky výrobca, ktorý je autorom návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Pre výrobu bolo použité mdf dosky (neporovnateľné s laminom), ktorá má zakončenie hrán pomocou abs systému. Veľmi príjemne je zvolený odtieň, netradičná a v posledných rokoch veľmi žiadaná povrchová úprava, dub sivý.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Priestranná šatníková skriňa do spálne

 

Najčastejšou voľbou pre umiestnenie šatníkovej skrine je interiér spálne, alebo predsiene. Pokiaľ sa rozhodnete pre spálňu, v našej ponuke nájdete tiež mnoho samostatných dielov v rovnakom odtieni ako skriňa.Samostatné diely ako manželská posteľ, komoda a ďalšie potom patria do kolekcie Belem. Výrobca opäť zvolil pre spálňu Belem veľmi moderný dizajn a vďaka identickému odtieni s kolekciou Slyde, môžete v zostave spálne dizajn skrine ľubovoľne meniť.

 


Šatňové skrine Slyde v ponuke nielen s možnosťou výberu priečelí krídel, ale tiež v odtieni čokoláda. A pre našich zákazníkov vždy platí doprava zadarmo v rámci celej republiky.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

   

Aldo býva s vami, buďme v kontakte