Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa so šuplíkmi štvordverová Eco oak molina

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0034-2023
  • obľúbený odtieň dub sivý v imitácii
  • výška 202 cm, šírka 160 cm, hĺbka 52 cm
  • materiál laminátu, povrchová úprava dyha
  • exkluzívne od španielskeho výrobcu

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
760,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 202 cm
Šírka (cm): 160 cm
Hľbka: 52 cm
Hmotnosť: 127 kg
Počet balíkov: 5 ks
Farba: dub sivý
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Šatníková skriňa v populárnom odtieni dub sivý

Všeobecne sa v poslednom roku dostal v bytovom designe, sivý odtieň, do popredia záujmu. V kolekcii Eco, od španielskeho výrobcu, môžete nájsť celý rad šatníkových skríň a komôd s povrchovou úpravou dub sivý v jeho imitácii. Španielsky výrobca, v kolekcii Eco, ponúka pre zariadenie úložných priestorov nekonečné množstvo možností. Šatníková skriňa, ktorú vám ponúkame teraz, patrí k rozmerovo najväčším a možno dokonca ku skrini zaobstarať nadstavec. Môžete tak pre úložný priestor využiť šatníkovú skriňu, ktorá zaplní miesto od podlahy, až po strop. Pokiaľ však nadstavec nevyužijete, môžete zaobstarať šatníkovú skriňu tak, ako vám teraz ponúkame. Členité delenie úložného priestoru, ktoré je navyše doplnené šuplíky. Vnútorné usporiadanie najlepšie posúdite na fotografii, kde predstavujeme skriňu taktiež otvorenú. Veľmi obľúbený odtieň dub sivý, ale v kolekcii Eco nájdete šatníkovú skriňu v identickom dizajne aj v populárnom bielom odtieni, alebo odtieni dub svetlý.

Kolekcia Eco, je veľmi obsiahla a okrem šatníkových skríň ponúka aj detský nábytok a rad komôd. Kvalitné spracovanie, ktoré španielsky výrobca vždy zaručuje a tak sme veľmi radi, že vám môžeme jeho produkty, exkluzívne na našich stránkach, ponúkať už niekoľko rokov. Šatníková skriňa do spálne, alebo veľkej predsiene, či vstupnej haly, bude pre tento návrh ideálne umiestnenie. Doručenie našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu, môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca, patrí k špičkovým výrobcom a jeho design, je na našich stránkach obľúbený najviac. Ponuka sýtych, detských odtieňov, široký výber z ponuky samostatných dielov nábytku, kedy aj k poschodovej posteli, je možné všetko zaobstarať a tak môžete v identickom dizajne zariadiť celú detskú izbu s týmto typom miesta na spanie. Dodanie poschodovej postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Alternatívny tovar

Šatníková skriňa Eco oak molina double

Šatníková skriňa Eco oak molina double

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
419,29 €
Šatníková skriňa trojdverová so šuplíkmi Eco oak molina

Šatníková skriňa trojdverová so šuplíkmi Eco...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
608,24 €
10%
Rohová šatníková skriňa Eco oak molina

Rohová šatníková skriňa Eco oak molina

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
712,43 €
641,19 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte