Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa trojdverová Eco oak

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0024-2023
  • obľúbený odtieň svetlý dub v imitácii
  • výška 202 cm, šírka 120 cm, hĺbka 52 cm
  • materiál laminátu, povrchová úprava dyha
  • exkluzívne od španielskeho výrobcu

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
556,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 202 cm
Šírka (cm): 120 cm
Hľbka: 52 cm
Hmotnosť: 88 kg
Počet balíkov: 5 ks
Farba: svetlý dub
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Šatníková skriňa s kvalitnou, povrchovou úpravou

Je veľký rozdiel medzi povrchovou úpravou, ktorá je prevedená poctivou dyhou, ako v tomto prípade u šatníkovej skrine z kolekcie Eco, alebo papierovou fóliou, ako tomu u mnohých nábytkov bohužiaľ býva. Šatníková skriňa v trojdverovom prevedení, ktorú najčastejšie využívame v spálni, alebo väčšej predsieni, vstupnej hale. Ale umiestnenie šatníkovej skrine z kolekcie Eco, od španielskeho výrobcu, je samozrejme na vás. Šatníkové skrine majú dnes väčší a väčší význam, pretože v každej domácnosti spotrebného tovaru pribúda. Najčastejšie sa stretávame s tým, že úložných priestorov je stále nedostatok v každej domácnosti. Ak práve teraz riešite aj vy tento problém, potom vám s určitosťou môžeme povedať, že na našich stránkach nájdete naozaj najväčší výber šatníkových skríň. A nechýbajú ani rohové šatníkové skrine, alebo toľko obľúbené šatníkové skrine s nadstavcom.

Poteší vás dúfame aj kvalitné spracovanie, ktoré je už za niekoľko rokov, čo exkluzívne designy španielskeho výrobcu predstavujeme, overené. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska, povrchová úprava dyhou. Šatníkovú skriňu, vám doručíme našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu, môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca, patrí k špičkovým výrobcom a jeho design, je na našich stránkach obľúbený najviac. Ponuka sýtych, detských odtieňov, široký výber z ponuky samostatných dielov nábytku, kedy aj k poschodovej posteli, je možné všetko zaobstarať a tak môžete v identickom dizajne zariadiť celú detskú izbu s týmto typom miesta na spanie. Dodanie poschodovej postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte