Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa zrkadlová akácia Cyrus - extra large

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA00122-2022
  • výška 205 cm, šírka 231 cm, hĺbka 63 cm
  • kvalitné spracovanie, materiál, mdf doska, laminát
  • povrchová úprava, odolná voči mechanickému poškodeniu
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 580,15 €

Parametre produktu

Výška (cm): 205 cm
Šírka (cm): 231 cm
Hľbka: 63 cm
Farba: svetlá akácia
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Šatníková skriňa vo veľkom rozmere, to je dostatočne veľký úložný priestor

Šatníková skriňa, ktorú vám teraz ponúkame, patrí svojimi rozmermi k tým najväčším v našej ponuke. Pri výbere šatníkovej skrine musíme dbať nielen na výber dizajnu, ale predovšetkým vnútorné usporiadanie šatníkovej skrine. Vopred by ste si mali zvážiť, alebo v prípade, že je skriňa pre dvoch, tak obaja zvážiť, ako by mala šatníková skriňa vyzerať vo vnútri. Možno ako predajcovia nábytku môžeme povedať, že vnútorné usporiadanie skrine je tým najdôležitejším pri jej výbere. Ponuka šatníkových skríň do spálne, je naozaj široká a vyberať môžete z designov cenovo dostupných, až po tie náročnejšie, ako v kolekcii nábytku Cyrus. Šatníková skriňa s posuvnými krídlami vás okrem dizajnu, môže osloviť riešením úložného priestoru, ktorý je veľmi členitý a pokryje potreba aj dvoch osôb. Už na prvý pohľad je zrejmé, že šatníková skriňa je kvalitná, pevná a veľmi pevná, len tak ju niečo nezničí. Môžete zostaviť, znova demontovať, aj to je výhoda nábytku s certifikáciou. Nechýba ohranenie abs, materiál laminátu a mdf dosky, ale poteší tiež veľmi obľúbený, svetlý odtieň dreva akácie v jeho imitácii. A veríme, že mnohým z vás urobí radosť aj zrkadlové priečelie.

V kolekcii nábytku do spálne Cyrus, máte na výber ešte ďalšie typy šatníkových skríň, ale môžete si vybrať aj z niekoľkých odtieňov. Nábytok, ktorý je finančne náročnejší, ale veľmi kvalitný s certifikáciou. Výber šatníkovej skrine nepodceňujte a tiež zvážte, či je skriňa správne rozdelená, aby ste boli spokojní obaja. Ale aj keď hľadáte skriňu len pre seba, delenie úložného priestoru je veľmi zásadné.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

 

Alternatívny tovar

Šatníková skriňa svetlý dub Abby

Šatníková skriňa svetlý dub Abby

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 373,10 €
Šatníková skriňa biela Cyrus - large

Šatníková skriňa biela Cyrus - large

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 118,15 €
Šatníková skriňa biela Cyrus - large II

Šatníková skriňa biela Cyrus - large II

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 245,80 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte