Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatníkové a policové systémy, lacný spôsob zariadenie interi

Chceme vám predstaviť regálové systémy, ktoré môžu nahradiť obývaciu stenu, šatníkovú skriňu v spálni, či ďalšie typy nábytku. Regálové systémy majú oproti klasickému nábytku hneď niekoľko výhod. Sú veľmi lacné a sú tiež veľmi flexibilné. Z ponuky samostatných dielov si môžete zostaviť čo potrebujete, napríklad pri šatne nie ste obmedzovaní ani rozmery, ani tým, že nemôžete mať toľko políc a zásuviek, koľko by ste chceli. Záleží teda najviac na tom, aké z ponuky dielov si vyberiete. Kolekcia, ktorú ponúka predovšetkým francúzsky výrobca, ponúka najrôznejšie varianty regálov ďalej na použitie vyrobené z laminátovej dosky a na výber v niekoľkých odtieňoch.

Regály pre zostavenie spálne

Ak nechcete míňať za klasickú šatníkovú skriňu, ktorá patrí vždy v zostave spálne k cenovo náročným, dnes vám predstavíme, ako možno oblečenie a ďalšie potreby uložiť inak. A samozrejme za úplne inú, menšiu obstarávaciu cenu. Z ponuky regálov si len musíte rozmyslieť, čomu dávate prednosť. Či regálom s šatníkovou tyčou, policami, alebo zásuvkami.


Vybavenie spálne pomocou regálov vám predstavujeme na ilustračných fotografiách. Určite s nami súhlasíte, že regály sú navyše veľmi moderné a interiéry týmito regály vybavené netradičné. Dané diely, z ktorých je zostavená môžeme povedať taká šatňa, môžete najrôznejšie meniť, medzi sebou prehadzovať, stenu urobiť dlhšiu, kratšiu, ako je libo. Je však potrebné mať na pamäti pred samostatných objednávaním, čo vlastne potrebujete, čo preferujete a danú miestnosť si riadne premerať. Jedinou chybou na kráse týchto systému je skutočnosť, že úložný priestor je otvorený a tak je dobré udržiavať poriadok.

Regály pre zostavenie obývacej izby

Tiež interiér obývacej izby možno týmto cenovo prívetivým systémom vybaviť a to veľmi prakticky. Súčasťou obývacej steny, ktorú si zostavíte z regálov, môže byť aj malá pracovňa. Nemusíte regály skladať len do veľkých celkov, ale môžete aj niektoré samostatne rozmiestniť v miestnosti. Trebárs pre vytvorenie televízneho stolíka.Na prvej ilustračnej fotografii máte dobrý príklad využitia regálov pre vybavenie kompletnej obývacej izby, stačí len doplniť sedaciu súpravu. Z jednej časti je vytvorený televízny stolík, z druhej odkladací regál hneď vedľa televízneho stolíka a to všetko je doplnené obývacou stenou, ktorej súčasťou je aj zabudovaný písací stôl. Druhý variant zostavenia je klasická obývacia stena v jednej línii, kde aj tu si môžete vybrať typy regálov a skriniek. Na obývaciu stenu potom nadväzuje samostatný, veľké regál. Za nás naozaj veľmi praktické riešenie.

 

Ďalšie, možné využitie regálov a skriniek, zostavujte s nami

Možností pre zostavenie najrôznejších tvarov, možnosti ako dané regály a skrinky využiť, je naozaj nekonečné množstvo. Chcete lacno a prakticky zariadiť pracovňu, alebo napríklad tiež predsieň? Môžete, v ponuke sú aj lacné botníky, či písacie stoly a regály a ich možnosti už poznáte. V podstate s týmito systémami je naozaj všetko možné, napríklad aj vybavenie detskej izby. Niektorí klienti využívajú ponuku regálov tiež na pracovisko, alebo do garáže.

Ďalším príkladom je teda vybavenie predsiene, kde môžete rovnako za veľmi nízku obstarávaciu cenu umiestniť dva botníky v rovnakom odtieni ako regály. Moderná a flexibilná ponuka regálov, ktorá má rozhodne budúcnosť. Ak viete, že sa budete sťahovať a nechcete príliš do existujúceho, dočasného bývania príliš investovať, dnes sme vám dúfame nejakú inšpiráciu priniesli.