Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatníkové skrine z spálňových zostáv

Ponuka šatníkových skríň sa okrem samozrejme dizajnu, odtieňov a ďalších rozdielností delí aj podľa toho, či ich kupujeme samostatne, alebo sú súčasťou zostavy spálne alebo detskej izby. Tiež poznáme šatníkové skrine menších rozmerov, ktoré sú súčasťou obývacích izieb. My sa však v dnešnom článku budeme venovať šatníkovým skriniam, ktoré kupujeme samostatne v úplne odlišnom dizajne a využití, než sú ďalšie diely spálne a pod. Také šatníkové skrine, ktoré sú určené na samostatné umiestnenie v interiéri sú vo väčšine prípadov robené keď nám chýba úložný priestor a hľadáme vhodné riešenie na jeho doplnenie.

 

Prostorná šatní skříň Confidence

 

Šatníkové skrine, alebo šatníkové steny?

Na fotografii vám predstavujeme šatníkové skrine kolekcie Carla. Skrine, ktoré už ponúkajú naozaj veľa úložného priestoru. Také rozmery radí šatníková skriňa medzi šatníkové steny, to znamená, že sú predovšetkým určené do vstupných hál, alebo predsiení. Väčšie šatníkové skrine, ktoré vám na našom portále predstavuje sú riešené predovšetkým posuvnými dverami, aby aspoň ušetrili trochu z toľko potrebného priestoru v domácnostiach. Šatníkové skrine sú vyrobené vo väčšine prípadov z mdf dosky, alebo lamina. Nie sú teda náročné na údržbu. Veľmi praktické a často používané je aj zrkadlo, umiestnené na prostrednom krídle priečelia šatníkovej skrine. Ďalšou skupinou, nemenej vyhľadávanou sú šatníkové steny, ktoré už riešia úložný priestor komplexne. Šatníková stena je zostavená nielen z priestoru na kabáty, ale aj z množstva doplňujúcich šuplíkov, komôd, odkladacích poličiek a to všetko v jednom diele nábytku.

 

     

 

Veríme, že aj vy nájdete na našich stránkach v neprebernom množstve možností "svoj" návrh a vhodný dizajn takej šatníkovej skrine, ktorá vyrieši vaše starosti s úložným priestorom.