Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatňové skrine v detskej izbe

Šatňové skrine na nábytku Aldo, nájdete v kategórii detský nábytok. Aj preto, že pri vyslovení slov detský nábytok, si väčšina z nás predstaví práve šatníkovú skriňu.  Ak si kupujete detský nábytok, určite venujte pozornosť výberu šatníkové skrine.

 

 

Prečo stojace skrine?

Cez všetky výhody vstavaných úložných systémov majú samostatne stojace skrine v súčasnom interiéri svoje miesto. Napríklad pri postupnom zariaďovaní v detskej izbe, kedy sa predpokladá výmena nábytku je jednotlivý kus nábytku prínosom. Ľahko sa premiestni inam, vymení alebo doplní už existujúce zariadenia. Na trhu sú skrine dvojkrídlové aj jednokrídlové, rozmernejšie trojdielne s posuvnými dverami, zrkadlom, sťahovacími roletkami a vnútorným vybavením: so zásuvkami, s policami a šatníkovú tyčí. Aký rozmer skrine je najvhodnejší? Štandardnou hĺbkou zostáva obvyklých šesťdesiat centimetrov. Nábytok Aldo, má na výber širokú škálu šatníkových detských skríň. Deti, rovnako ako dospelí, potrebujú veľa úložného priestoru na šaty, hračky a iné drobnosti. Ponuka šatníkových skríň pre detskú izbu je u nás bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom.

 

 

   

 

Prečo komodu?

Komoda to nie je len kus nábytku s zásuvkami. Môže mať mnoho podôb, veľkostí i farieb. Ponuka komôd na nábytku Aldo, je viac než široká a vyberie si každý. A keby niekto predsa len nenašiel svoj vysnívaný kúsok, môže sa obrátiť na stolárov a nechať si vyrobiť komodu z masívu, lamina alebo dýhy podľa vlastného želania. Obmedzovať by nás nemal ani tvar. Nikde nie je napísané, že komoda musí mať obdĺžnikový pôdorys. Veľmi obľúbené sú oválne tvary, elipsy, vlnovky, polkruhy a podobne. Komoda by mala pokiaľ možno ladiť s ostatnými kusmi nábytku, hoci nemusí byť nutne z jednej dielne. Výhodou komôd vzhľadom k ich výške je vrchná doska, ktorá najčastejšie poslúži ako odkladací priestor. Komoda by vzhľadom k jej častému používaniu mala byť veľmi kvalitná. Šetriť by sme nemali najmä na mechanizme výsuve zásuviek. Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď nám vypadne zásuvka plná vecí na nohu. Dvojnásobne to platí u komôd a prádelníkov v detskej izbe.

 

 

Produkty, ktoré sme vám dnes predstavili na fotografiách, sme zaradili, na nábytku Aldo, v kategórii detské skrine a komody .