Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatňové skrine v detskej izbe

Šatňové skrine na nábytku Aldo, nájdete v kategórii detský nábytok. Aj preto, že pri vyslovení slov detský nábytok, si väčšina z nás predstaví práve šatníkovú skriňu.  Ak si kupujete detský nábytok, určite venujte pozornosť výberu šatníkové skrine.

 

 

Prečo stojace skrine?

 

Cez všetky výhody vstavaných úložných systémov majú samostatne stojace skrine v súčasnom interiéri svoje miesto. Napríklad pri postupnom zariaďovaní v detskej izbe, kedy sa predpokladá výmena nábytku je jednotlivý kus nábytku prínosom. Ľahko sa premiestni inam, vymení alebo doplní už existujúce zariadenia. Na trhu sú skrine dvojkrídlové aj jednokrídlové, rozmernejšie trojdielne s posuvnými dverami, zrkadlom, sťahovacími roletkami a vnútorným vybavením: so zásuvkami, s policami a šatníkovú tyčí. Aký rozmer skrine je najvhodnejší? Štandardnou hĺbkou zostáva obvyklých šesťdesiat centimetrov. Nábytok Aldo, má na výber širokú škálu šatníkových detských skríň. Deti, rovnako ako dospelí, potrebujú veľa úložného priestoru na šaty, hračky a iné drobnosti. Ponuka šatníkových skríň pre detskú izbu je u nás bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom.

 

Detská šatníková skriňa Texto 484338

 

 

Prečo komodu?

 

Komoda to nie je len kus nábytku s zásuvkami. Môže mať mnoho podôb, veľkostí i farieb. Ponuka komôd na nábytku Aldo, je viac než široká a vyberie si každý. A keby niekto predsa len nenašiel svoj vysnívaný kúsok, môže sa obrátiť na stolárov a nechať si vyrobiť komodu z masívu, lamina alebo dýhy podľa vlastného želania. Obmedzovať by nás nemal ani tvar. Nikde nie je napísané, že komoda musí mať obdĺžnikový pôdorys. Veľmi obľúbené sú oválne tvary, elipsy, vlnovky, polkruhy a podobne. Komoda by mala pokiaľ možno ladiť s ostatnými kusmi nábytku, hoci nemusí byť nutne z jednej dielne. Výhodou komôd vzhľadom k ich výške je vrchná doska, ktorá najčastejšie poslúži ako odkladací priestor. Komoda by vzhľadom k jej častému používaniu mala byť veľmi kvalitná. Šetriť by sme nemali najmä na mechanizme výsuve zásuviek. Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď nám vypadne zásuvka plná vecí na nohu. Dvojnásobne to platí u komôd a prádelníkov v detskej izbe.

 

Detská komoda s regálom Johannes 20703010

 

Produkty, ktoré sme vám dnes predstavili na fotografiách, sme zaradili, na nábytku Aldo, v kategórii detské skrine a komody .

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.