Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatňové skrine z Holandska

So šatníkovými skriňami nielen nášho holandského partnera, ale aj francúzskeho si nájdete to najvhodnejšie oblečenie každé ráno a ešte budete mať dosť času na raňajky. Ponuka šatníkových skríň na Aldo nábytku, patrí k veľmi obsiahlym. Dominantné sú práve šatníkové skrine tohto výrobcu a niektoré z nich si v dnešnom článku predstavíme. A nezabúdajme ani na šatníkové skrine pre deti, alebo otvorené šatníkové systémy.

 

Prehľadné usporiadanie

Vieme, aké ťažké je nájsť tú správnu blúzku, keď máte oblečenie napchaté v príliš malých šatníkových skriniach. A tiež vieme, ako Vám môže pomôcť tá správna šatníková skriňa. Ako prvé, vám predstavíme šatníkovú skriňu, ktorá predstavuje veľmi zaujímavé rozdelenie krídiel na niekoľko úzkych dielov, ktoré sú veľmi ľahko manipulovateľné. Šatníková skriňa ponúka police, ale aj šatníkovú tyč. Výrobným materiálom je laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu. Šatníkový priestor, Vám prehľadne usporiada všetky odevy od vlnených svetrov, až po hodvábne šatky. Vášmu oblečeniu dopraje toľko potrebný priestor a Vy budete mať o všetkom prehľad.

 

    

 

Skriňa, ako Vaša opora

Aby sme mali istotu, že Vám Vaša skriňa bude oporou pri rannom zhone aj pri prezliekaní na slávnostné príležitosti podrobuje náš holandský výrobca skrine náročným skúškam, ktoré simulujú roky každodenného používania. Šatníková skriňa Delta, na druhej fotografii je zase zárukou kvality holandského výrobcu! Šatníková skriňa s posuvnými dverami patrí k veľmi praktickým av prípade skrine Delty to platí dvojnásobne, pre jej možnosti úložného priestoru. Ponúkame v dvoch farebných prevedeniach a s možnosťou doobjednania sady troch políc. Ako naplníte svoju šatníkovú skriňu a aké zvolíte vnútorné usporiadanie, je už len na Vás.

 

Šatní systém Nestor

 

Skrine otvorené, vešiaky, šetríme nielen váš čas, ale aj peniaze

Na nábytku Aldo, robíme všetko pre to, aby naše šatníkové skrine mali čo najnižšie možné ceny a preto sme aj niektoré šatníkové skrine poňali po svojom, ale my veríme, že sa vám návrhy, ako ušetriť za obstaranie šatníkovej skrine budú veľmi páčiť.

 

 

Predstavuje sadu dvoch kovových vešiakov v elegantnom a určite veľmi trendy industriálnom dizajne. Vešiaky s multifunkčným využitím, vešiaky do každého interiéru. Vieme si ich predstaviť v kúpeľni na uteráky, v šatni, na balkóne na zavesenie kvetináčov a napríklad vy, vymyslíte úplne iný spôsob využitia. V cene dva kusy vešiakov, ktoré je možné zavesiť rôznymi spôsobmi. Vedľa seba, nad sebou, ale aj na uchytenie do stropu ako na jednej z našich fotografií. Navyše design je naozaj veľmi unikátny a tak vešiaky sú nielen praktické, ale budú aj ozdobou vašej domácnosti. V neposlednom rade vás určite príjemne prekvapí vysoká nosnosť. Teda zaťaženie, ktoré vám umožní zavesiť aj ťažšie kabáty.

 

 

 

Záverom

Verte, že na nábytku Aldo, robíme všetko pre to, aby čo najmenej žien muselo utekať na autobus v horšej blúzke, než by si priali (pretože tá pravá nebola k nájdeniu), a aby si čo najviac ľudí vypočulo od svojho okolia pochvalu, ako majú krásne zladené oblečenie a ako im to pristane. Dobrú pohodu docielite práve so šatníkovými skriňami holandského výrobcu.