Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sedacie súpravy rozhodne v netradičnom dizajne

Patríte medzi tých, ktorým nie je interiér ľahostajný a okrem úžitkových vlastností hľadáte aj nábytok, ktorý je elegantný a originálny? Dnes vám chceme predstaviť sedacie súpravy, čalúnené otoman a kreslá, ktoré rozhodne nie sú fádne, ktoré rozhodne nepatria do kategórie sektorového nábytku. Každá sedacia súprava je niečím originálna a vôbec ničím prekvapivým nie sú napríklad sedacie súpravy v sýto ružovom odtieni, alebo blankytne modrej. Čalúnený nábytok v provensálskom dizajne inšpirovaný francúzskou riviérou, alebo čalúnený nábytok inšpirovaný anglickou dôstojnosťou, alebo čalúnený nábytok skrátka a dobre iný. Dnes vám predstavíme, čo si môžete zo skupiny čalúneného nábytku vybrať, aby váš interiér bol naozaj originálny a charakterizoval tiež vás, ako majiteľa domu. Sedacie súpravy do obývacej izby, ale aj otoman, ako doplnenie interiéru spálne, čalúnené stoličky do jedálne. Ponuka, ktorá nešetrí fantáziou.

Sedacie súpravy, inšpirácia z Francúzska

Nielen čalúnený nábytok sa nechal inšpirovať francúzskou eleganciou a šarmom, toľko pre Francúzov povestný. Inšpiráciu nájdete takmer na každom type nábytku pre všetky interiéry a tiež dekoráciách. My vám ale dnes predstavíme sedacie súpravy a čalúnené kreslá, ktoré sa označujú aj ako "provensálsky" dizajn. Netradičné odtiene, romantický dizajn, ktorý dodá interiéru rozhodne nezameniteľnú atmosféru.

Nábytek z kolekce Amsterdam najdete na nábytek Aldo

Pre menej odvážne je na prvej fotografii čalúnený nábytok z kolekcie Rose. Spojenie starorůžového odtieňa, ako je práve tento odtieň nazývaný a bielej. Konštrukcia je z tvrdého, bukového dreva, ktoré je ošetrené bielym náterom. Zaoblené, veľmi elegantné, decentné tvary. Môžete si k čalúnenému otomanu, ktorý je v ponuke pre dve, alebo tri osoby, zaobstarať aj veľmi trendy kreslo. Ku kolekcii čalúneného nábytku Rose môžete kúpiť aj nábytok v provensálskom dizajnu a to od televízneho stolíku, konferenčný stolík, najrôznejšie skrinky, ale aj nábytok do jedálne, či spálne. Všetko spolu súvisí. Myslíme tým samozrejme dizajnovo.

Pre menej odvážnych máme na druhej ilustračnej fotografii kolekciu Pearl. Sýto ružový odtieň aj tu v kombinácii s bielou. A sami môžete posúdiť, ako elegantne a zároveň originálne tento otoman vyzerá v interiéri. Ku každému z ponúkaných otoman potom môžete kúpiť čalúnené kreslo a vôbec nie je pravdou, že musí byť nutne v rovnakom odtieni. Trendom posledných rokov je práve spojovanie designov, o ktorých si možno mnohí povedia, že vôbec k sebe neladí. Ale keď rozdielne kusy nábytku spojíte pomyselne vhodnými dekoráciami a odtieňom na stenách, interiér napríklad práve obývacej izby môže byť veľmi pôsobivý.Nábytek z kolekce Country najdete na nábytek Aldo


Na našom návrhu obývacej izby je ukážka rozdielnosti typu nábytku v jednej miestnosti. Čalúnený otoman v sýto ružovej, čalúnený otoman menších rozmerov v bielom odtieni a spája ich kreslo s kvetinovým, bielo ružovým vzorom. Vo finále tak aj keď tri rozdielne diely veľmi ladí. Tiež odkladacie stolčeky v žltom prevedení nepôsobí vôbec ako rušivé elementy a to je sada stolíkov v tvare obdĺžnikov a jeden guľatý. Váš celkový dojem z toho pestrofarebného interiéru?

Sedacie súpravy, anglická dôstojnosť a poriadok

Inšpirácia z Anglicka? Úplne rozdielny dizajn, ktorý je tradíciou už niekoľko rokov. Veľa polstrované sedáky i opierky chrbta, netradičné, pre niekoho z vás oproti francúzskemu štýlu, možno až chladné odtiene. Ale aj počasie v Anglicku je chladné a často s mrakmi, nie ako preslnené Francúzsko. Je to zvláštne, ale aj počasie danej krajiny sa do dizajnu premietne.Kolekce nábytku Nova, kterou najdete na nábytek Aldo

Ak by sme mali nejakým spôsobom charakterizovať anglický dizajn, potom jedným slovom to je jednoduchosť a tlmené, nijak výrazné odtiene. Opäť príkladom tradičného, minimalistického dizajnu inšpirovaný Anglickom, môžu byť návrhy interiéru na fotografiách. Páči sa nám okrem čalúneného nábytku ale aj ďalší doplnkový nábytok, ako je konferenčný stolík, či doplnkové, odkladacie stolíky. Všetko môžete kúpiť spoločne so sedacou súpravou a tak, ak nemáte odvahu sami si obývacie izby navrhnúť a nechcete platiť dizajnéra, všetko môžete kúpiť. Okrem osvetlenia, ale to sa dá dnes veľmi ľahko nájsť. Sme radi, že vám opäť môžeme na našich stránkach predstaviť niečo iné, než je bežne na našom trhu k dostaniu.