Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


SILVESTER - malý vinný archív v obývačke

Tiež vám záleží nielen na tom, čo pijete, ale aj z čoho fľašu výborného vína odoberáte? Ak áno, môžete sa nechať inšpirovať rôznymi stojanmi a kuframi na fľaše od najrôznejších výrobcov, ktorých nie je na slovenskom trhu vôbec málo. Často je široký výber aj vo vinotékach. A ak ešte nemáte darček pod stromček, tak verte, že týmto originálnym darčekom potešíte vašich blízkych.

Aj keď sa nábytok Aldo stojanom na víno nevenuje, nájdete u nás množstvo iných produktov, bytových doplnkov pre vybavenie vašej domácnosti. V našich článkoch sa venujeme všetkému, čo sa týka bývania a preto ani stojany na víno nechceme vynechať.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper  

 

Stojany na víno

Každý vinár vie, že aj to najlepšie víno bez starostlivého uskladnenia môže onedlho stratiť na kvalite. Vy samozrejme viete, že funkčnosť je dobrá vec, ale zároveň nechcete zabúdať ani na nevšedný a vkusný vzhľad. Víno musí bezvýhradne korešpondovať s výberovými ročníkmi vašich vín, a tak byť hodnotným dielom samým o sebe. V prípade ponuky sa nemusíte báť, že siahnete vedľa. Všetky dostupné moderné stojany na víno na slovenskom trhu sú vyrobené predovšetkým z masívu a pritom ešte uchvacujú svojim originálnym vzhľadom.

Kufrík na víno

Ako už bolo spomenuté, hlavnou prednosťou týchto stojanov na víno je ich vydarený dizajn, ktorý sa pýši jedinečným spracovaním. Tvary, tvary, tvary. Tie jedinečné tvary. Takže nezúfajte a využite ponuku stojanov a darčekových kufríkov, ktoré nájdete takmer vo všetkých vinotékach, niekedy aj supermaketoch! Napríklad podobný stojan, alebo kufrík, čaká práve na vaše víno. Kufor na víno môže byť veľmi elegantným darčekom práve pod stromčekom. Kufor na víno pre tri fľaše, ktorý vám ponúkneme na ďalšej fotografii, je vyrobený z borovicového masívu. Môžete si ho zaobstarať s povrchovou úpravou, alebo bez povrchovej úpravy. Záleží len a len na vás.

Na záver vám ešte predstavíme jednoduchý stojan, ktorý môžete umiestniť všade tam, kde potrebujete mať fľašu vždy po ruke. Dizajn je to vskutku nevšedný a pre milovníkov dobrého vína určite veľmi vkusný kúsok. Toto riešenie potom určite vyzerá úchvatne pri večeri. Ako dekorácia na jedálenskom stole to nemá chybu.

 

Stojany na víno v ponuke na nábytku Aldo nenájdete, ale čo sa týka nábytku, tak predstavujeme všetko, čo sa týka stolovania. Od kuchýň, cez jedálenské stoličky, jedálenské stoly a bytové doplnky, ktoré môžu byť užitočným pomocníkom v každej domácnosti.