Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Silvestrovský stôl

A je tu už naozaj opäť koniec roka! Budeme bilancovať nad tým rokom tohtoročnom, dávať si rôzne predsavzatia do ďalšieho roka a priať svojim blízkym a priateľom hlavne zdravie a šťastie. Ak robíte malú Silvestrovskú oslavu v domácom prostredí, nezabudnite, že krásne prestretý jedálenský stôl je základom úspešnej oslavy!

 

                                                      

 

Prírodné materiály sú moderné

 

Dovolíme si Vám predstaviť nábytok dánskeho výrobcu, z prírodných materiálov, vo vysokej kvalite, ktorý si zaobstaráte určite na celý život! U takého jedálneho setu sa budú Vaši hostia cítiť určite veľmi príjemne. Jedálenský set uprednostňuje nielen kvalitné prevedenie práce, ale tiež kvalitné prírodné materiály, ktorými je drevo teak s vysokým stupňom tvrdosti a ratan, z ktorého sú vyrobené jedálenské stoličky vrátane podušiek v krémovej farbe, ktoré dodávajú jedálenskej stoličke eleganciu, ale hlavne pohodlie. Jedálenská zostava Vás zaujme určite svojim originálnym vzhľadom, ktorý je však krásny svojou jednoduchosťou a predovšetkým kvalitou.

 

 

Dánskeho výrobcu, ponúka aj ďalšia elegantná jedálenská zostava s ratanovými stoličkami, v sete je stôl z dreva mahagón v bielom prevedení a tri ratanové stoličky vrátane pod-sedákov. Drevo mahagón, patrí k veľmi kvalitným, pretože ponúka vysoký stupeň tvrdosti. Táto jedálenská zostava je naozaj luxusná! Ponuka luxusného nábytku je stále viac a viac na našich stránkach zaraďovaná do ponuky, pretože zákazníkov, ktorí uprednostňujú kvalitu pred nízkou cenou, v posledných rokoch pribúda a my sme tomu radi. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov dánskeho výrobcu, môžete k tejto jedálenskej zostave zaobstarať ďalšie diely v rovnakom dizajne. Inšpirovať sa môžete napríklad priloženými fotografiami. Elegantný dizajn dokáže vytvoriť osobité kúzlo majiteľov domov.

 

                                                                              

Prajeme vám krásne Vianočné sviatky a bohato prestretý stôl

team Nábytok Aldo