Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Široká ponuka dielov do detskej izby v jednotnom dizajne

Ak vás čaká v najbližšej dobe vybavenie detskej izby vašich detí, alebo napríklad aj jedného dieťaťa, potom radšej voľte z ponuky, ktorá vám ponúkne maximálny možný počet samostatných dielov. Len vďaka flexibilnej ponuka výberu zo širokej ponuky daných dielov v jednotnom dizajne máte možnosť vybaviť detskú izbu tak, aby v ňom deti mali naozaj všetko potrebné. 

Navyše, ak máte dve, alebo viac detí, k dispozícii ale len jednu miestnosť pre vybavenie detskej izby, o to viac je flexibilný výber vítaný. Detský nábytok v jednotnom dizajne, ale aj za použitia jednotných odtieňov potom zaruší ideálne podmienky pre nákup a návrh. V dnešnom rozprávaní by sme vám radi predstavili ponuku španielskeho výrobcu, ktorý ponúka návrhy detského nábytku hneď v niekoľkých odtieňoch. Na fotografiách uvádzame odtieň grafit v kombinácii s bielou a prírodným dekorom sivého duba, ale namiesto odtieni grafit nájdete v ponuke rovnaké kúsky nábytku v odtieni modrom, ružovom, červenom, žltom, alebo zelenom. Ale paleta farieb je naozaj široká a tak možno vyberať z mnohých ďalších prevedení. Španielsky nábytok je nábytok s dušou a temperamentom. 

  

Detský nábytok je vďaka jednoduchým líniám veľmi moderný a je rovnako vhodný aj pre vybavenie študentskej izby. Veľmi obľúbené sú šuplíkové komody, ale tiež netradičné, veľmi praktické police na stenu, ktoré môžete zavesiť rôzne orientované. Zvisle, vodorovne, tak ako je to potrebné. Na fotografiách kombinácia odtieňov sivý dub s odtieňom grafit, alebo len kombinácia odtieňov bielej s odtieňom grafit. Detské postele, či už klasické, alebo poschodové postele, potom spájajú všetky tieto tri odtiene. Nezvyklé sú aj úchytky, ktoré môžeme zaradiť do moderného dizajnu. Nábytok sa nesie takmer v minimalistickom duchu, v ponuke nájdete tiež široký výber poschodových postelí a tak sú kolekcie nábytku vhodné aj do malého interiéru. 

  

Španielsky výrobca ponúka pre maximálnu úsporu miesta poschodové postele pre jedno dieťa i klasické prevedenie pre dve deti. A vďaka širokej ponuke samostatných dielov ako je komoda, police, písací stôl, šatníkové skrine, môžete vytvoriť naozaj veľmi pôsobivé zázemie pre vaše deti.

Ak máte malý interiér a to bohužiaľ má väčšina z nás, potom poschodová posteľ s šatníkovou skriňou ako súčasť návrh, je tým najvhodnejším riešením. Úspora je naozaj veľká. Kompozícia odtieňov je nádherná, ostatne sami môžete ladenie odtieňov posúdiť na našich fotografiách. Ponuka je tak široká, že ani všetky diely do nášho rozprávaní nemôžeme uviesť, ale vždy vám radi s výberom poradíme.

  

Okrem poschodových postelí možno tiež zariadiť detskú izbu napríklad detskou posteľou s prístelkou, alebo multifunkčnou detskou posteľou. Všetko záleží na tom, ktorý typ postele preferujete, ale prínosom je aj skutočnosť, že z ponuky španielskeho výrobcu možno vyberať z rôznych riešení.

Nie všetko, nie každá úspora musí nutne byť zabezpečená poschodovou posteľou, je vítané, keď si môžete vybrať. Postele s prístelkou, alebo multifunkčné postele potom osloví rodičia, ktoré majú už väčšie deti a tak na poschodovej posteli odmietajú spať, alebo pre tých rodičov, ktorí sa predsa len na poschodové postele pozerajú ako možné riziko zranenia vašich detí. Ale to sa báť naozaj nemusíte, poschodové postele sú veľmi bezpečné a hlavne majú certifikáty kvality, zdravotnej neškodnosti a bezpečnosti vašich detí. Radi tiež zdôrazňujeme, že nábytok španielskeho výrobcu je veľmi kvalitný, hrúbka dosky až 22 mm a povrchová úprava je prevedená dyhou, nie nalepením papierové fólie na daný materiál. Vyberte si z ponuky najrôznejších odtieňov.