Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sklenené konferenčné stolíky

Konferenčný stolík pravdepodobne nikdy žiadnu konferencii nezažije, môže ale zaujímavo spestriť obývaciu izbu i kanceláriu. Na rozdiel, od stola jedálneho, musí byť malý, aby u sedačky neprekážal, zároveň ale dosť veľký na to, aby sa na neho vošlo všetko, čo je potreba. Na nábytku Aldo, nájdete najčastejšie kúsky z kombinácie skla a kovu, zoženiete ako stolíky klasické, tak dizajnové i extravagantné. Bežné sú aj konferenčné stolíky z masívneho dreva alebo laminátu.

Sklenené konferenčné stolíky, ktoré sú v nadpise článku, sme stiahli z našej ponuky, takže je už na našom portáli nenájdete. Radi vám ale pomôžeme vybrať podobný produkt. Bez problémov nás tiež môžete kontaktovať prostredníctvom hlavnej infolinky: + 420 724 777 014 a alebo hlavného info e-maila: info@nabytek-aldo.cz.

 

Nové trendy

 

Konferenčné stolíky sú neoddeliteľnou súčasťou každéj obývacej izby. K pohovke alebo kreslám proste patrí, ale už dávno neslúžia len ako odkladacia plocha. V poslednej dobe sa aj konferenčné stolíky riadi bytovými trendy, a to ako tvarom, tak i materiálom. Tento malý kus nábytku, bez ktorého by sme si možno len ťažko vedeli predstaviť, nazývame možno až príliš formálne konferenčným stolíkom. K čomu ho vlastne používate? Možno práve premýšľate, aký konferenčný stolík si vlastne kúpiť. Pre odkladanie diaľkových ovládačov, na domáce kino, možno u neho jete alebo by ste to chceli robiť a nemáte vyhovujúci konferenčný stôl? Odpoveď na otázku pátrajúci po dôležitosti alebo nedůležitosti určitých kritérií výberu konferenčných stolíkov sme položili celkom zámerne a existuje na nej v postate jedna správna odpoveď. Najdôležitejšie je vedieť, ako budete so stolíkom zaobchádzať a na čo ho budete používať. Či teda bude len ozdobou, alebo miestom pre odloženie veci tak, že pre ich opätovné uchopenie budete musieť znova vstať z pohovky a nakloniť sa k stolíku, alebo či to bude stolík, ktorý vám vďaka svojim rozmerom zverené veci "podá" a vy pri tom budete môcť ležať. A až toto všetko budete vedieť, potom si uvedomíte, že tým základným a kľúčovým parametrom užívateľského komfortu konferenčného stolíka je jeho výška.

 

  

 

Tvary konferenčných stolíkov

 

Okrúhle, štvorcové, oválne alebo různotvaré. Nielen týmito slovami sa vyjadrujú dnešný trendy v móde konferenčných stolíkov. My vám predstavíme veľmi netradičný dizajn konferenčného stolíka Tetro. Je to naozaj trend poslednej doby, byť vždy niečím originálny a to tento konferenčný stolík určite spĺňa. Televízny stolík je vyrobený z mdf dosky s veľmi kvalitnou povrchovou úpravou. Francúzsky výrobca je so svojím dizajnom vždy o krok napred. Nie inak je tomu u konferenčného stolíka Tetro, navyše vo veľmi vyhľadávaných odtieňoch, biely pololesk a šedá. V rovnakom dezénu ponúkame tiež veľmi moderné obývacie steny.

 

 

 

Elegantné konferenčné stolíky, ktoré zaujmú svojím osobitým prevedením, zvolenými a dokonalými materiály. Konferenčné stolíky na našom e-shope nájdete v kategórii Konferenčné stolíky.