Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Sklenený barový stôl s nastaviteľnou výškou Nido

Výrobca: Neyt
Kód: ACT021-2018
nedostupné
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
94,46 €

Parametre produktu

Výška (cm): nastaviteľná, 83-104 cm
Šírka (cm): 60 cm
Dľžka (cm): 60 cm
Hmotnosť: 13 kg
Materiál: sklo, kov
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Dizajnový barový stolík z tvrdeného skla

Pokiaľ máte radi netradičné "kusy" nábytku, potom vám predstavujeme jeden z mnohých "kúskov" nábytku dánskeho výrobcu. Trendy barový sklenený stolík, ktorý poslúži k občerstveniu, ideálny aj ako štýlový jedálenský kút spolu s barovými stoličkami na verejnom priestranstve, alebo ako zákulisí vstupnej haly hotelov a penziónov. Barový stôl ideálne pre dve osoby, teda ideálny k dvom barovým stoličkám.

Zo sklenenej plochy netreba mať strach, nepoškodí sa, materiál je odolný, keďže ide o špeciálne upravené tvrdené sklo. Barový stolík v nadčasovom dizajne pre domáce využitie pre veľmi moderné interiéry. Veľmi praktickým prvkom je tu možnosť nastavenia výšky stola. Kovová konštrukcia s chrómovanou, antikoróznou úpravou tiež prispieva ku kvalite barové stolu. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Acton Company
Spoločnosť Acton je Dánskou spoločnosťou založenou v roku 1981, ktorá si vďaka svojim atraktívnym konceptom a silným hodnotám vybudovala silnú reputáciu po celom svete. Dnes patrí medzi najväčších dodávateľov nábytku v Európe a medzi ich zákazníkmi sa radia tie najväčšie značky v predaji nábytku.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte