Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Škola volá II

V minulom článku, sme Vám predstavili detské izby pre dievčatá a dnes by sme Vám chceli predstaviť detské izby pre chlapcov. Všetky deti, ktoré sa chystajú na prvý krok, do školských lavíc, potrebujú detský nábytok rozšíriť o segmenty, ktoré dovtedy v izbe nemali. Podmienkou pre každého školáka je písací stôl a pokiaľ máte priestor, je možné pre doplnenie zaobstarať rôzne police, či regály na knihy.

 

Flexibilná detská izba

Iste premýšľate, aké finty vymyslieť na svojich chlapcov, aby im v škole išlo učenie na samé jednotky. Každý rodič si praje, aby práve to jeho dieťa sa dobre učilo a bolo v pohode. Pravda je, že škola nie je žiadna estráda, ale miesto, kam chodia naše deti, aby sa niečo naučili. Nezabudnite ale na to, že zo všetkého najdôležitejšia je domáca príprava. K tomu potrebuje každé dieťatko svoj pracovný kútik v izbičke, kde bude mať pokoj a pohodu na učení. Naša prvá ponuka detskej izby je veľmi flexibilná a predurčená práve pre školákov a študentov svojim farebným spracovaním. Veľmi výrazné je v izbe lemovanie v modrých častiach, ktoré v spojení s dubom pôsobia veľmi elegantne. Kolekcia Bibliobed francúzskeho výrobcu ponúka samostatné diely na zostavenie kompletnej detskej izby, čo znamená, že sa nemusíte držať danej zostavy na fotografii. Celkovo sa kolekcia Bibliobed detského nábytku, ako sme už u nášho partnera francúzskeho výrobcu zvyknutí, radí na popredné priečky predajnosti.

 

Patrová postel pro dvě, nebo tři děti Bibliobed Dětský pokoj Bibliobed

 

Malý priestor izby je možné dnes už našťastie vyriešiť

Áno aj na malé priestory v detskej izbe náš francúzsky výrobca myslí. Nie všetci máme možnosť veľkého interiéru detskej izby, ale tiež chceme, aby naše dieťa malo všetko potrebné, čo na pokojné učenie potrebuje. Pokiaľ teda patríte medzi rodičov, ktorí nemajú pre zariadenie interiéru detskej izby príliš miesta, a máte malého chlapca, potom multifunkčná detská posteľ so zabudovaným písacím stolom určite vyrieši množstvo starostí. Detská posteľ, rovnako ako celá kolekcia Fabric predstavujúca samostatné diely nábytku pre vybavenie detskej izby, ponúka typicky chlapčenský dizajn. A to bol prvoplánový zámer francúzskeho výrobcu. Keď Vám v izbe zostane aj napriek malým rozmerom miesto navyše, môžete vďaka samostatným dielom, zaobstarať treba ešte komodu, alebo šatníkovú skriňu.

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Finland pro holku

 

Písacie stoly pre deti

Detské písacie stoly sú nutnosťou pre každého školáka, školáčku, študenta či študentku. Nesmie chýbaťdetskej izbe ani vašej ratolesti. Pokiaľ zariaďujete novú detskú izbu, zaobstarajte písací stôl už v zostave alebo samostatne. Je praktickým vybavením aj pre deti, ktoré pôjdu do školy napríklad až o tri roky.

 

Dětský psací stůl Teo     

 

Čo sa týka prevedenia, zaobstarať u nás môžete klasické varianty, tak aj rastúce písacie stoly, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Výšku stola je možné prispôsobiť výške dieťaťa, meniť je možné aj sklon pracovnej plochy. Dizajny sú veľmi moderné a praktické. Farby sú ladené do prírodných odtieňov, trendové sú v súčasnej dobe najmä stoly biele, ktoré samozrejme taktiež máme. Stačí vybrať materiál, typ, farbu a rozhodnutie je za vami. K písaciemu stolu pre deti tiež nezabudnite zaobstarať kvalitnú stoličku.

Rada na záver! Aj keď sa Vám to môže zdať zbytočné, každé dieťa potrebuje pochvalu trebárs aj za to, že bez remcania napísal domácu úlohu, učil sa alebo sa jednoducho snaží. Tiež by každý rodič, mal ísť svojmu dieťaťu príkladom svoju prácu, rozhodne nie ten, ktorý sedí pred televíziou a ani netuší, aké písmenko sa jeho dieťa učí!