Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Škola volá

Áno je to tu! Za mesiac začína škola a mnoho z nás zariaďuje svojim budúcim prváčikom detskú izbu, ktorá je už pre školáka nevyhovujúca. Nábytok Aldo, sa špecializuje predovšetkým na detský nábytok, a preto vám chceme predstaviť niektoré kolekcie detského nábytku, ktoré sú jednotkou na slovenskom trhu. Ako prvé sa zameriame na detské izby pre dievčatá.

 

 

Francúzska elegancia do izby stávka na istotu

Chystáte sa prvýkrát so svojim dievčatkom do školy? Potom sa na tento deň poriadne pripravte! Nástup do prvej triedy bude pre vaše dievčatko významnou udalosťou, na ktorú bude spomínať celý život. K tomu, aby mala pokoj a mohla sa sústrediť na učenie, je hlavnou vecou zariadenie detskej izby, v ktorej sa bude dobre cítiť. Nábytok, ktorý nesmie v izbe prváčika chýbať, je písací stôl. Prváčika je dobré učiť zvykom, že sa pravidelne učí u svojho písacieho stola, kde číta, píše, počíta a kreslí. Veľmi obľúbená zostava detskej izby, predovšetkým u malých slečien je detská izba Lovely Light. Nábytok z tejto kolekcie Lovely Light, ide zakúpiť aj samostatne, takže je na vás, ktoré segmenty nábytku do detskej izby zaobstaráte podľa vašich možností interiéru. Francúzsky dizajn a elegancia v prevedení bielo-čiernom, doplnenom efektnou mašľou, to sú hlavné prednosti, z ktorých budú vaše slečny očarené.

 

 

 

 

Malý priestor izby, kolekcia nábytku pre chlapca

Riešite malý priestor izby a viete, že písací stôl vám tam v žiadnom prípade nevleze? Aj pre vás má náš popredný francúzsky výrobca riešenie v podobe detskej izby Charley. Aj v prípade, že máte doma už staršieho školáka, tak tato detská izba Charley, ponúka veľa možností výberu nábytku, ktoré vám budú vyhovovať. Kolekcia ponúka aj klasickú posteľ, ktorú v prípade dvoch detí v jednej izbe môžete spojiť s detskou posteľou multifunkčnou. Multifunkčná posteľ ponúka rozmer na spanie pre rošt 90x200 cm, bezpečné schodíky a množstvo úložného priestoru. Veľký dizajnový efekt vytvára umiestnenie pomyselného pravítka na dieloch detského nábytku, čo je príjemné predovšetkým pre školákov. Iste nám záverom tiež dáte za pravdu, že aj cena je viac než príjemná.

 

Multifunkční dětská postel Charly  Dětská komoda Charly

 

A na záver? Nezabúdajte na to, že vaše dieťatko má mať pokoj na učenie. V izbe by malo byť ticho, rozhodne nie je vhodná naplno pustená televízia alebo rádio. Stanovte si danú hodinu, kedy sa bude vaša ratolesť učiť, ale tiež nezabúdajte na to, že musí aj odpočívať!