Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Skrinka do kúpeľne s zásuvkou Switch

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS0043-2017
nedostupné
80,92 €

Parametre produktu

Farba: dub river
Výška (cm): 52 cm
Šírka (cm): 28,5 cm
Hľbka: 62,5 cm
Hmotnosť: 13 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Skrinka do kúpeľne so zásuvkou

Táto skrinka od francúzskeho výrobcu je jedným z dielov kolekcie Switch. Kolekcia ponúka riešenie úložného priestoru najmä v malých kúpeľniach a toaletách. Skrinka je veľmi atypická a netradične riešená, však veľmi praktická. Výsuvná zásuvka je rozdelená ešte do dvoch častí. Je teda ideálna pre odkladanie čistiacich prostriedkov, uterákov, či kozmetiky. Skrinka zároveň ponúka ešte na boku dve otvorené police. Farba duba river je rovnaká, ako u skrinky za toaletu z identické kolekcie. Materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska s hrúbkou 15mm. Cena tejto skrinky je veľmi príjemná vzhľadom k jej nadčasovému dizajnu a riešení. Nábytok je dodávaný v demonte s nutnosti montáže podľa návodu. Doprava zdarma.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte