Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Skrinka na toaletu Switch vo farbe duba

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS0042-2017
nedostupné
239,60 €

Parametre produktu

Farba: dub river
Skrinka: za toaletou 141x46x24 cm
Regál: 46x91x24 cm
Vysoká skrinka: na každej strane 141x23x24 cm
Cena: za celú zostavu
Hmotnosť: 42 kg
Počet balíkov: 4 ks
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Skrinka za toaletu z kolekcie Switch

Tí z vás, kto býva v malých bytoch, tak nám určite dajú za pravdu, že problémy s úložným priestorom sú večné. Našťastie sa tento problém netýka len nás, ale aj fracouzi býva v centoch miest stále v menších bytoch. Francúzsky výrobca preto prichádza hneď s niekoľkými vychytávkami, ako si v malých priestoroch, či už kúpeľní, či toaliet pomoct. Táto zostava je naozaj dobre premyslená a disponuje množstvom úložného priestoru. Zostava sa skladá zo štyroch častí. Prostredná časť, ktorá je priamo umiestnená za záchodom nedisponuje úložným priestorom, ale slúži iba na umiestnenie toalety. Ľavá a pravá časť je riešená pomocou vysokej skrinky, ktorá ponúka vo vnútri ešte tri police. Nad týmto je umiestnený regál, ktorý ponúka otvorené police.


TIP ALDO: V prípade, že by ste si chceli objednať diely navyše, alebo naopak prípadne, že niektorý diel nepotrebujete, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám s výberom poradíme.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte