Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sladké zaspávanie, to je kvalitná posteľ

Spálňa je miestnosť, kde by sme mali odpočívať, relaxovať a čerpať sily po dlhých pracovných dňoch. Ponukou nášho e-shopu, sú ako celé zostavy, tak samostatné diely na realizáciu vašich túžobných predstáv o útulnej spálni. K nej vám napomôže bohatá ponuka postelí, šatníkových skríň, komôd a nočných stolíkov. Nábytok do spálne sa líši rozmerom, designom, ale aj použitým materiálom pri výrobe. Najväčšiu ponuku spální prináša na naše stránky francúzsky výrobca.

 

Spálňové zostavy

Prečo si zaobstarať spálňovú zostavu? Spálňová zostava býva výhodným a ekonomickým nákupom. Spálňová zostava v našom e-shope, je v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšia, než postupné zostavovanie spálne. Spálňové zostavy na Aldu, sa skladajú z postele, nočných stolíkov, komody a šatníkovej skrine. Cena spálne je však vždy bez matraca, ktorý si každý vyberá podľa toho, čo mu pre zdravý spánok vyhovuje. V cene spálne sú vždy všetky uvedené diely podľa fotografie a parametrov. Kombinácia týchto farieb jej dodáva elegantný vzhľad za veľmi dostupnú cenu. Jednotlivé diely nábytku spálňovej zostavy je možné zakúpiť samostatne. Spálňa je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Toronto

 

Manželské postele ako začiatok príbehu

Manželské postele na Aldo, to je najrozmanitejší dizajn a materiál. Manželské postele u nás tiež nájdete rozdelené podľa veľkosti miesta na spanie, samozrejme spanie, ktoré je určené veľkosti matraca a to 140x200 cm, 160x200 cm, alebo pre veľké spáče 180x200 cm. Ale to nie je všetko, v ponuke sú k dispozícii ďalšie kategórie ako manželské postele s úložným priestorom, lacné manželské postele, postele do spálne z masívu av neposlednom rade luxusné postele. Celú ponuku potom uzatvárajú rustikálne postele, ktoré však nenájdete v ponuke spální, ale v ponuke rustikálneho nábytku.

 

Manželská postel Lanka graphit     Manželská postel Lanka white

 

Matrac

Matrac na Aldu, to je predovšetkým kvalita českých výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Medzi najznámejších výrobcov matracov na slovenskom trhu patrí spoločnosť Gumotex. Skôr než začnete vyberať nový matrac do postele, spomeňte si, čo Vám na starej najviac vadilo. Ujasnite si, na aký účel matrac kupujete. Pre príležitostné spanie na chate, chalupe alebo posteli pre hostí stačia jednoduchšie typy matracov s nižšou nosnosťou. Intenzívna záťaž u osôb dlhodobo pripútaných na lôžko vyžaduje špeciálne typy matracov.

Celkovo nájdete na našom portáli pre vybavenie spální snáď všetky odtiene a designy. Rustikálne spálne z dreva mahagón, alebo borovice sú samozrejme drahšie. Najobľúbenejšie sú spálne z laminátovej dosky v modernom dizajne a z manželských postelí tie, ktoré majú aj úložné priestory. Ponuka je veľmi široká a veríme, že každý z vás si vyberie.