Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Snídaně s Novou a nábytkom Aldo

Milí zákazníci, možno už mnohí z vás vedia, že nás môžete v tomto roku sledovať aj na televízii Nova v relácii snídaně s Novou. Takže spoločne môžeme vždy príjemne raňajkovať a pritom si porozprávať o našich nových trendoch a dizajnoch. Predsa len užší kontakt v čase pandémie, je príjemnejší, než komunikácia cez našu on line podporu, e-mail, či telefónnu linku. A tak ak ste včerajšie rozprávanie o španielskom detskom nábytku nestihli, nezúfajte, nabudúce a to už 27. októbra sa môžete tešiť na ďalší vstup, tentoraz na tému elegantný, francúzsky nábytok. My sa určite budeme opäť moc tešiť, pretože moderátori Kristína Kloubková a Pavel Svoboda sú proste úžasní a my im za príjemné posedenie u rannej kávy, veľmi ďakujeme. Rovnako ako našej kolegyni Lucii, ktorá všetko zvládla na jednotku.Španielsky nábytok pre deti, je určite veľmi originálny, ponúka temperamentné farbičky, ktoré deti milujú. Najpredávanejší sa bezpochyby stali poschodové postele a to pre jedno, dve aj tri deti, postele, ktoré vám ušetrí toľko drahocenné miesto v detskej izbe. A miesta v detskej izbe, je ako rad rodičov už vedia, nejako stále málo. Multifunkčné riešenie tak môže ponúknuť vďaka chytro prepracovanému dizajnu, značnú úsporu miesta a aj malá izba troch detí, môže vyzerať krásne a vzdušne.V ponuke je okrem sýtych, pastelových odtieňov, nájdete i odtiene neutrálne, ktoré nenásilnou formou riešia detskú izbu dievčatá a chlapca. Odtiene vhodné pre obe deti, odtiene, ktoré sú veľmi elegantné a vhodné aj v čase, keď už vaše deti budú väčšie. Prečo sa poschodové postele španielskych výrobcov stali toľko populárne? Okrem nádherných, na našom trhu netradičných odtieňov, tiež pre vysokú kvalitu a variabilitu. Taktiež veľkosť úložného priestoru je väčšia ako u štandardných poschodových postelí a v neposlednom rade je tu ponuka šatníkovej skrine, ktorá je súčasťou návrhu poschodové postele. Ale nájdete aj poschodové postele, ktorej súčasťou je napríklad písací stôl, regál, skrátka každý si môže zvoliť variant takú, ktorá vyrieši problém, ktorý vás v detskej izbe najviac trápi.

Zákazníci, ktorí už majú niektorú z poschodových postelí doma, určite potešila tiež možnosť variabilného umiestnenia šatníkovej skrine a to na ľavú, alebo pravú stranu, podľa dispozícií izby. A to, na ktorej strane šatníková skriňa bude, nie je potrebné vopred objednávať, ani nikam uvádzať, stačí sa naozaj rozhodnúť, až pri samotnej montáži.Španielsky dizajn za štyri roky, kedy máte možnosť exkluzívne len na Nábytku Aldo zaobstarať, si našiel už rad zákazníkov a my sme veľmi radi a potešení, že sa teší tak veľkej obľube. Kvalita a originálny dizajn sú atribúty, ktoré skrátka osloví každého z rodičov a deti sú z takéhoto nábytku nadšené. Budeme aj ďalej ponuku týchto exkluzívnych designov rozširovať a veríme, že aj nové dizajny budú toľko úspešné, ako tie existujúce.

A tešíme sa už na dalšie stretávanie s vami 27. októbra v snídani s Novou, kedy, ako sme spomenuli, sa budeme rozprávať o dizajne francúzskom. A verte nám, že je veľa zaujímavých vecí, o ktorých vám povieme.