Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sofistikované designy kávových stolíkov

Prepojenie teplých farieb a dreva mango, či akácie. To bola prvá myšlienka holandského dizajnéra. Pri vytváraní tohtoročnej kolekcie sa nechal inšpirovať minimalistickým prepojením kovu a masívu, ktoré dalo vzniknúť celej zostave nielen jedálenských stolov. Drevo bolo opracované najnovším technickým postupom pre získanie ideálne odolné štruktúry. Väčšina z týchto kúskov bola ošetrená lakovaním, čo bráni stôl proti odieraniu sa, alebo iným manuálnym poškodením. Napriek tomu je veľmi dôležité vyhnúť sa položeniu horúcich, či veľmi ostrých predmetov na drevo priamo, nejedná sa totiž o mdf dosku, ktorá je podstatne odolnejšia. Surovosť dreva možno pozorovať aj na veľmi netradičnom pojatie dizajnu hrán jedálenského stola. Dizajnér chcel ukázať masívnosť dreva pomocou voľného ukončenia nebrúsených línií stola, ktoré však boli veľmi kvalitne ošetrené, a preto sa nemusíte báť žiadne triesky.Prekvapenie od holandského dizajnéra

Tohtoročná kolekcia sa nesie zároveň v duchu šetrenia miesta. Vďaka jednoduchým líniám stola získava priestor na vzdušnosti, čo vedie k opticky väčšiemu vzhľadu interiéru. Získavate tak nielen viac miesta, ale aj veľa odkladacích plôch. Čím vás ale stolíky asi najviac osloví je tvar každého stolíka zvlášť a možnosť stolíky do seba vzájomne skladať. Vďaka tomu vytvorí veľmi reliéfny dojem, konferenčný stolík zostavený z niekoľkých dielov je veľmi originálnym riešením a rozhodne netradičným. Môžete teda mať veľa možností usporiadania stolíkov priamo podľa vás. Klasické línie vytvárajú s novými výrezmi stola veľmi inovatívne poňatie vlastné vízie usporiadanie nábytku. Holandský výrobca svojim dizajnom zakaždým prekvapuje.Ako môžete sami vidieť na fotkách nábytku už priamo v interiéri, jedná sa o veľmi sofistikované prepojenie rustikálnych materiálov, ktoré sú prepojené jednoduchými líniami. Svetlejšie drevo v kombinácií s tmavším kovom izbu opticky presvetlí, a jednoduchosť nožičiek stolov zaistí ľahkosť v kontraste s masívnym drevom. V tejto kolekcii sa môžete dočkať ako kvalitných zostáv konferenčných stolíkov, ktoré vás milo prekvapí nielen dizajnom ale hlavne kvalitou. Okrem iného sa stali neutrálne a prírodné odtiene hitom tohtoročnej sezóny. Nie je dôvod sa diviť prečo. Farby a odtiene použité v tejto kolekcii sa dajú využiť v každom interiéri. Nemusíte sa teda báť, že nebudú ladiť s vaším nábytkom.

Konferenčné stolíky nie sú iba odkladacie plochy, je to miesto, u ktorého sa schádzate s priateľmi na kávu a v zimných večeroch na čaj. Večer pri televízii sú vaším spoločníkom, ktorý vám približuje popcorn, alebo len knižku na čítanie. Môžeme teda povedať, že sa jedná o miesto, kde trávite veľa času. Preto odporúčame investíciu do kvalitného kúsku, ktorý s vami vydrží dlhé roky.Dôležité pre akýkoľvek interiér sú tiež svetlá, ktoré môžete položiť práve na konferenčné stolíky. A najmä tie malé. Ide práve o taký kúsok, ktorý vytvára večer v domácnosti hrejivý pocit a doslova rozžiari celú miestnosť. Aby však aj tento komponent vyzeral trendy a štýlovo, bolo treba vytvoriť ideálny design v duchu tohtoročnej kolekcie. Jednoduché línie a odolný materiál v novem poňatí. Tieto zásady dali vzniknúť luxusným svetlám, ktoré si môžete zaobstarať do domácnosti aj vy. Máte teda záujem rozžiariť si interiér? Pozrite sa na obrázok, ktorý veľmi názorne ukazuje, ako jednoducho to táto svetla zvládnu.