Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Spálňa Francesca v dielach

Výrobca: DME - F
Kód: DME088-2014
Predpokladaný termín:
3-4 týždně
Doprava zadarmo
Posteľ: 144x67x195 cm
155,49 €

Parametre produktu

Farba: akácia-tmavo hnedá
Priestor na spanie: 140x190 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Materiál: laminát 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná spálňa za príjemnú cenu


Francúzsky výrobca ponúka aj moderné bývanie, ktoré môžete kúpiť za rozumnú cenu. Príkladom môže byť práve kolekcia Francesca od francúzskeho výrobcu, ktorý sa pri navrhovaní dielov sústredil na jednoduchosť a tým docielil moderného dizajnu. Prispieva k tomu nemalou mierou tiež voľba odtieňov prírodnej akácie v kombinácii s netradičným odtieňom bazalt. Ten môžeme tiež charakterizovať ako tmavo hnedý odtieň. Samostatné diely sú takpovediac tradičné pre vybavenie spálne.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz aj na kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku použil laminát s hrúbkou dosky 18 mm. V cene postele je uvedený rošt. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Ako zostaviť spálňu

Určite by mal každý začať výberom veľkosti miesta na spanie. Dnešná ponuka postelí sa veľmi liší. Na našom e-shope predstavujeme postele 140x200 cm (pre jednotlivca, riešenie študentskej izby), postele 160x200 cm (najviac predávaná veľkosť), alebo postele 180x200 cm. Kolekcia Francesca ponúka veľkosť miesta na spanie 140x190 cm, môžeme ju teda zaradiť do spální určených pre jednotlivca.

 

Často sú tiež spálne s posteľou o rozmere 140x190 cm využívané k zariadeniu študentskej izby, pre vysokoškolákov, kedy sa dieťa predsa len bude nejakú tú dobu zdržiavať s rodičmi. Pre takmer dospelé dieťa je potom detská posteľ úplne nevyhovujúca. Ale spálňa Francesca to nie je samozrejme len posteľ. Medzi ďalšie diely v jej ponuke patrí komoda s zásuvkami, trojdverová šatníková skriňa a nočný stolík.

 

Vnútorné usporiadanie skrine: pravý 1 diel 3 police, ľavé dvoj-krídlo šatníkovú tyč


Či už žijete sami a neplánujete, či ešte neponáhľate na založenie rodiny, alebo hľadáte vhodné riešenie pre vaše skoro dospelé dieťa, na našom portáli si môžete vybrať rad riešení. Kolekcia Francesca je jedným z mnohých v našej ponuke.

 

Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.