Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa podľa Vašich potrieb

Popredný francúzsky výrobca nábytku Aldo, ponúka opäť novinky v podobe spální, z kolekcie francúzskeho výrobcu. Vysoko moderný, luxusný a originálny dizajn je tak flexibilný, že každý zákazník si svoju vysnívanú spálňu môže zostaviť sám, podľa možnosti veľkosti interiéru a vlastných potrieb. Predný francúzsky výrobca nábytku Aldo, ponúka opäť novinky v podobe spální, z kolekcie Alix. V dnešnom článku, Vám túto kolekciu predstavíme vo všetkej kráse.

 

Spálňa v príjemných odtieňoch imitácie dreva

Predstavujeme nábytok pre kompletné vybavenie spálne v tej najvyššej možnej kvalite z ponuky kolekcií francúzskeho výrobcu. Mohutnosť, pevnosť a stabilita aj tak je možné jednotlivé diely charakterizovať. Nábytok, ktorý vierohodne imituje odtieň svetlého dreva dub, nábytok, ktorý vás nesklame. Páči sa nám, že výrobca dáva možnosť výberu z niekoľkých rozmerov miesta na spanie pri posteli. Každá z postelí je vždy v cene s kvalitným roštom, ale aj ľad s osvetlením.

 

    

 

Pre kvalitný nábytok by malo byť bežné využitie pomalého dovierania šuplíkov a dvierok a to kolekcia nábytku Confidence samozrejme ponúka. Vďaka vysokej kvalite vás čaká aj jednoduchá montáž a rozhodne poteší hrúbka materiálu a zaguľatené hrany.

 

Spálne v bielom prevedení stále hrajú prím

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov a milujete biely odtieň, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nástavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

Manželská postel Lanka white   

 

K manželskej posteli je možné v identickom dizajne zaobstarať aj ďalší nábytok, pretože biely nábytok je snáď v najväčšom zastúpení na našich stránkach, alebo možno tiež posteľ zaobstarať v menšom rozmere miesta na spanie, ale aj úplne odlišnom odtieni. Možností je v kolekcii Lanka celý rad, dokonca tieto unikátne postele zaobstaráte ako riešenie miesta na spanie pre vaše dieťa.

 

Záverom

Na našich stránkach nájdete postele pre dvoch vo veľmi modernom dizajne, ale aj štýlové postele, postele z lamina, z mdf dosky alebo postele z masívu. Ponuka designov a farieb je veľmi rozmanitá a všetky postele v tejto kategórii majú rozmer miesta na spanie 160x200 cm.