Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa s novými, praktickými prvkami

Chystáte sa zaobstarať spálňu a zo širokej ponuky neviete, ktorú si vybrať? Pred zaobstaraním spálne sa zamyslite, čo od nej vlastne očakávate, nevyberajte len očami podľa toho ktorá sa vám najviac páči. Spýtajte sa aj predajcu nábytku, čo ktorá spálňa ponúka tak nejako navyše. Aké sú všetky jej funkcie, ktoré môžete neskôr u vás doma veľmi oceniť. A dôležitý nie je len rozmer miesta na spanie, ktorý by vám mal rozhodne vyhovovať, ale napríklad aj vnútorné usporiadanie skrine. Ponuka je široká a pre nábytok platí, radšej dvakrát meraj a raz rež a to doslova a do písmena.

Vyberáme manželskú posteľ

Predstavujeme manželskú posteľ z kolekcie Romy, ku ktorej môžete tiež zaobstarať zásuvku, ako úložný priestor s možným umiestnením po oboch stranách postele. V kolekcii ale tiež môžete zaobstarať zásuvky dve a umiestniť ich z každej strany postele, predovšetkým potom praktické v prípade nedostatku miesta v spálni. V cene postele je tiež ľad osvetlenie, veľmi praktické odkladacie priestory v podobe akéhosi vrecka umiestneného na čele postele, v cene je tiež rošt. Rozmer miesta na spanie klasický a to pre matrac 160x200 cm. V kolekcii je k dispozícii aj rozmerovo menší variant postele vhodná pre jednu osobu. A keďže ide o kolekciu nábytku pre vybavenie spálne, môžete ďalej zaobstarať nočné stolíky, alebo komodu. Príjemný, prírodný odtieň imitácia dreva dub, materiál laminátová doska s ľahkou údržnou a príjemnou cenou.

Manželské postele Most patří k nejoblíbenějším   Manželská postel Most také ve světlém provedení

Najčastejšie nakupovaným rozmerom postele do spálne, je posteľ s miestom na spanie 160x200 cm. Predstavuje dostatočne veľkú plochu pre dvojicu, ktorá poskytuje každému svoje pohodlie. Ponuka manželských postelí práve v tomto rozmere je môžeme povedať najväčší. V tejto kategórii nájdete postele pre dvoch vo veľmi modernom dizajne, ale aj štýlové postele, postele z lamina, z mdf dosky, alebo postele z masívu. Ponuka dizajnov a farieb je veľmi rozmanitá a všetky postele majú rozmer miesta na spanie 160x200 cm. Môžeme ale povedať, že najobľúbenejší sú ešte navyše také manželské postele, ktoré ponúkajú úložné priestory a nadstavec. Ak pre vybavenie spálne disponujete len veľmi malým priestorom, tak každý úložný priestor navyše je výhrou a rozhodne praktickým riešením.Manželská postel Lanka nabízí zajímavé vychytávky

Dnes je súčasťou nadstavce napríklad aj nabíjačka pre smart phone. Obľúbeným sa stávajú aj nadstavce, ktoré slúžia pre uloženie lôžkovín. Nádstavec je tiež miesto, kde môžete odložiť rozčítanú knižku, alebo umiestniť stolnú lampu, pokiaľ tiež súčasťou nadstavca nie je ľad osvetlenie. Áno, dnes ponúka moderný nábytok celý rad najrôznejších prvkov, ktoré napomáhajú ešte k väčšiemu komfortu.

    

Ak kupujete celú zostavu spálne, tak si poriadne rozmyslite, čo sa vám do spálne vlastne vojde. Spálňa by mala byť príjemným miestom a takýto interiér preplnený nábytkom, cez ktorý sa musíte dostávať do postele, nie je nič príjemné. Možností ako rafinovane zariadiť úložné priestory je veľa a určite je veľa možností, ako aj malý interiér zariadiť príjemne.