Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa Thelma v provensálskom dizajne

V posledných týždňoch sme pridali hneď niekoľko nových kolekcií nábytku pre vybavenie spálne a jednou z noviniek je tiež kolekcia Thelma. Je špecifická predovšetkým charakteristickým dizajnom z Francúzska, tradičná elegancia a noblesa sú v hlavnej úlohe. Kolekcia Thelma nesie prvky provensálskeho dizajnu, ktorý z vašej spálne môže vytvoriť úplne ojedinelý, alebo môžeme povedať, originálny interiér. Nábytok do spálne z tejto kolekcie je síce cenovo náročnejší, ale získate nábytok, ktorý možno používať bez väčšej ujmy na jeho vzhľade desiatky rokov.
Okrem pôsobivého, elegantného dizajnu francúzsky výrobca, ako sme spomenuli už v úvode prináša kvalitu do vašej domácnosti. Kolekcia Thelma s radom akostných certifikátov, predĺženou zárukou na 36 mesiacov. Zakončenie hrán abs systémom a zásuvky s pomalým dovieraním sú samozrejmosťou. Charakteristickým rysom pre provensálsky dizajn sú štýlové úchytky a reliéfne krídla skríň, či čiel zásuviek. Doménou potom je rozhodne manželská posteľ, ktorej čelo je tiež reliéfne a naviac je výrazne vysoké.
Vďaka netradične vysokému čelu v záhlaví postele, získa vaša spálňa len na kráse. Manželská posteľ pôsobí, či bude v spálni pôsobiť veľmi impozantne. Vybrať si môžete z dvoch dostupných rozmerov a to rozmer miesta na spanie 160x200 cm, alebo rozmer miesta na spanie 180x200 cm. K posteli sú potom nemenej štýlové nočné stolíky. Do vašej spálne môžete vyberať aj z dvoch rozmerov šatníkovej skrine a troch prevedení komôd. V ponuke je tiež zrkadlo, ktoré v spojení s komodou vytvorí toaletný stolík pre ženy.Prepracovanosť designu je zrejmá už na prvý pohľad. Za zmienku stojí ešte netradičný odtieň duba s nádychom škorice, ktorý rozhodne vašej spálni tiež pridá na kráse. Ak teda nie ste zarytí milovníci moderného dizajnu, možno vás osloví práve kolekcia nábytku Thelma. Ponuka dielov prostredníctvom kolekcie, je potom veľmi jednoduchým spôsobom, ako rýchlo a veľmi ľahko nájdete všetko, čo potrebujete. Veríme, že sme niektoré z vás inšpirovali pre netradičnú spálňu, ktorá vás iste uvoľní a vy budete v pohodlí domova relaxovať.