Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa v čiernom odtieni

Spálne, ktoré sú " tmavé ", teda v odtieňoch ako hnedý orech, mahagón, alebo celý rad čiernych odtieňov, vrátane leskov, patrí najmä do slnečných, presvetlených miestností. Áno, ak máte tmavý byt, kam sa slniečko pozrie len na chvíľu, je vhodnejšie voliť svetlé odtiene spální, ktoré sme Vám predstavili v minulom článku.

 

 

Trendy spálne s prvkami škandinávskeho dizajnu

Medzi nejoblúbenejšie patrí zostavy spální, ale aj samostatných dielov nábytku do spálne, v povrchovej úprave vysoký čierny lesk. Jedná sa o veľmi trendy dezén populárny v posledných dvoch rokoch. Lesky, najmä čierne, pôsobí veľmi efektne, sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako povrch sú však náročné na údržbu. Prach, či odtlačky prstov sú veľmi viditeľné. Pre tých z Vás, ktorí však nemajú problém prach častejšie utierať, bude tento malý detail zanedbateľný problém pre nadobudnutie takejto zostavy spálne. Designov spální vo vysokom čiernom lesku ponúkame celý rad. Jedná sa o zostavy moderného nábytku, veľmi praktického a účelného na využitie a pochádzajúcich z dielne francúzskeho výrobcu, nášho obchodného partnera. Na prvej fotografii je napríklad spálna Dark, ktorá okrem iného ponúka veľmi priestrannú šatníkovú skriňu so zrkadlovým priečelím a posunovacím dverami. Príjemný dizajn ponúka tiež manželská posteľ, v ktorej záhlaví môžete vidieť panel a na ňom zavesené nočné stolíky. Dizajn, ktorý netreba komentovať, rovnako ako kvalitu spálne a viac než príjemnú cenu. Druhá fotografia ponúka obdobnú variantu s malými detailmi a to pod názvom Aalborg. Tu je hlavným prvkom naozaj veľmi priestranná, rozmerovo veľká šatníková skriňa.

 

Ložnice Aalborg black 

 

Industriálna spálňa v čiernom dezéne?

Áno, možno neviete, že dnešný výrobcovia rustikálneho nábytku sa veľmi posunuli vpred, čo sa týka odtieňa . Ešte niekoľko rokov nazad ste mohli rustikálny nábytok zaobstarať iba v prírodných odtieňoch, dezénoch. Dnes však paleta farieb tohto typu nábytku ponúka napríklad bielu, zelenú, oranžovú, či farbu dnešného článku " čiernu ".

    

 

Tým sme chceli našim zákazníkom vlastne predstaviť nielen čierny odtieň ako taký, ale aj možnosť výberu z niekoľkých designov v tejto farbe. Od štýlového, dobového nábytku, až po veľmi trendy. Spálňu v čiernom odtieni si u nás nájde každý.