Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa v štýlovom dizajne

Spálňa je izba, kde strávime skoro tretinu času nášho života. Preto by sme mali vyberať spálňu z kvalitných materiálov tak, aby sme sa v nej cítili príjemne. V spálni je hlavným kusom nábytku, predovšetkým kvalitná manželská posteľ s kvalitným matracom. Výrobcovia sa snažia stále o niečo nové a my Vám dnes predstavíme veľmi štýlovú spálňu, ktorá sa na našom trhu, zase tak často neobjavuje.

 

Manželská posteľ

Už na prvý pohľad je viditeľné, že manželská posteľ sa od dizajnu klasických posteli líši. Jej odlišnosťou je prevedenie čela postele, ktoré je celé polstrované. Výrobca používa pri výrobe kvalitný materiál, ktorým je klasická laminátová doska v príjemnom odtieni venge amari. Manželská posteľ Cleo, pochádza z rovnomennej kolekcie Cleo, čo znamená, že všetky diely pre vybavenie spálne, zakúpite na našom portále samostatne a teda, nemusíte kupovať diely nábytku, ktoré Vám nevyhovujú, či už pre veľkosť interiéru, alebo Vám pripadajú zbytočné. Jedno však majú všetky diely z kolekcie Cleo spoločné a to že každý z dielov je zaguľatený a preto tu nenájdete žiadne ostré hrany ani rohy. Manželská posteľ ponúka cenu vrátane roštov a klasický rozmer 160x200 cm pre matrac, teda miesto na spanie.

 

Manželská postel Most    

Návrh spálne je len na vás

Netradičný dizajn, netradičné spojenie odtieňov, ktoré aj napriek veľkému kontrastu vytvára harmóniu. Francúzsky výrobca predstavujeme manželskú posteľ z kolekcie nábytku do spálne Aalborg. Nábytok z tejto kolekcie je veľmi striedmy, minimalistický a tak ho určite môžeme ako predajcovi odporučiť aj do menších interiérov. Čierny odtieň v spojení imitácie dreva dub svetlého prevedenia je nádherný a veľmi elegantný koncept, ktorý ešte viac zúročíte pri vybavení kompletnej spálne týmto nábytkom. Či by sa vám také prevedenie spálne páčilo, najlepšie posúdite na ilustračných fotografiách. A ak ste skôr milovníci svetlejšieho nábytku, kolekcia Aalborg vám ponúka identický dizajn aj v spojení odtieňov imitácie duba s bielou.

 

    


Kvalita je daná predovšetkým materiálom laminátovej dosky s hrúbkou 25 mm a celkovým spracovaním. Posteľ, ktorú vám teraz ponúkame, tak môžete využívať naozaj niekoľko rokov, nepocítite žiadne opotrebenie. Posteľ odporúčame s ohľadom na rozmer miesta na spanie pre dve osoby do stredne veľkého interiéru spálne a je možné si v identickom dizajne zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku. Na výber máte z niekoľkých typov nábytku, ktoré majú už svoje tradičné miesto v spálni. Dúfame, že dnešnou ponukou nábytku do spálne, sme Vám dali ďalšiu inšpiráciu, ako vkusne môže interiér spálne vyzerať.