Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa v štýlovom dizajne

Spálňa je izba, kde strávime skoro tretinu času nášho života. Preto by sme mali vyberať spálňu z kvalitných materiálov tak, aby sme sa v nej cítili príjemne. V spálni je hlavným kusom nábytku, predovšetkým kvalitná manželská posteľ s kvalitným matracom. Výrobcovia sa snažia stále o niečo nové a my Vám dnes predstavíme veľmi štýlovú spálňu, ktorá sa na našom trhu, zase tak často neobjavuje.

 

Manželská posteľ

Už na prvý pohľad je viditeľné, že manželská posteľ Cleo, sa od dizajnu klasických posteli líši. Jej odlišnosťou je prevedenie čela postele, ktoré je celé polstrované. Výrobca používa pri výrobe kvalitný materiál, ktorým je klasická laminátová doska v príjemnom odtieni venge amari. Manželská posteľ Cleo, pochádza z rovnomennej kolekcie Cleo, čo znamená, že všetky diely pre vybavenie spálne, zakúpite na našom portále samostatne a teda, nemusíte kupovať diely nábytku, ktoré Vám nevyhovujú, či už pre veľkosť interiéru, alebo Vám pripadajú zbytočné. Jedno však majú všetky diely z kolekcie Cleo spoločné a to že každý z dielov je zaguľatený a preto tu nenájdete žiadne ostré hrany ani rohy. Manželská posteľ ponúka cenu vrátane roštov a klasický rozmer 160x200 cm pre matrac, teda miesto na spanie.

Posteľ Cleo s polstrovaním - štýlová

 

Návrh spálne

Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme návrh spálne Cleo, ktorá ale vo finálnej podobe, môže vyzerať úplne inak. Ako sme sa už zmienili, kolekcia Cleo ponúka samostatné diely nábytku a je len na Vás, ktoré diely pre svoju spálňu použijete. Táto zostava ponúka manželskú posteľ, šatníkovú skriňu, komodu, nočný stolík, ale napríklad aj v spálni ojedinelé kúsky, ktorými je polica, alebo zrkadlo. Ako môžete sami vidieť na fotografii, výrobca tu prepojil zmes moderných prvkov, ktoré sú prepojené so štýlovým dizajnom. Tmavší odtieň venge amari, sa potom hodí hlave do svetlých spální, kde tento ojedinelý odtieň naozaj vynikne. Sme veľmi radi, že práve na našom portále nábytku Aldo, môžeme svojim zákazníkom, taký štýlový dizajn spálne ponúknuť.

Spálňa Cleo - v modernom dizajne

Dúfame, že dnešnou ponukou nábytku do spálne, sme Vám dali ďalšiu inšpiráciu, ako vkusne môže interiér spálne vyzerať.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.