Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa Victoria - prekvapí netradičným nábytkom

Chystáte sa vybavovať interiér spálne? Hľadáte nábytok, ktorý by sa vám pre vašu spálňu páčil a nechcete, aby vaša spálňa bola fádna? Jednou z mnohých kolekcií, ktorú sme v dnešnej širokej ponuke nábytku našli, je kolekcia Victoria. Oslovila nás predovšetkým veľmi nadčasovým a predovšetkým praktickým dizajnom. Manželská posteľ s nadstavcom, ktorý ponúka dve skrinky a dva nočné stolíky. Možnosť obstarania zásuviek z oboch strán postele a vôbec celkový dizajn postele, ktorá má navyše čalúnené čelo, je veľmi netradičné. Pred manželskú posteľ môžete tiež umiestniť čalúnenú lavicu, ktorá je praktickým odkladacím priestorom. Navyše spojenie postele s lavicou v interiéri spálne, je veľmi trendy záležitosť. Ale všetky diely nábytku, ktoré kolekcia Victoria ponúka sú niečím netradičné, rozhodne je bežne v ponuke nábytku do spálne nenájdete. Kolekcia Victoria je jedna z prvých kolekcií, ktorá podľa nášho názoru zmení zariaďovaní interiéru spální.

Manželská posteľ ako stredobod spálne

Samozrejme, že v celom interiéri spálne, je tým najdôležitejším dielom nábytku manželská posteľ. A francúzsky výrobca ponúka hneď dve varianty, respektíve dva rozmery postele, aby neprišli skrátka ani tí z vás, čo žijú "single". Dnes je veľmi častým javom, že množstvo mladých ľudí zariaďuje spálňu len pre seba, teda s posteľou pre jednu osobu. Doba sa mení a veková hranica pre zakladanie rodiny sa posúva stále vyššie. Ale tiež sa mení dizajn postelí. Z roka na rok je dizajn dômyselnejší a postele dnes to je tiež úložný priestor navyše. Veľmi trendy záležitosťou je aj nádstavec, ktorý dodáva každej posteli úplne iný rozmer.
Čalúnené čelo v rovnakom odtieni ako dolná časť postele pôsobí veľmi symetricky. Nádstavec navyše prekvapí veľkosťou úložného priestoru, vnútorným usporiadaním skrine sú police, pod skrinkou na každej strane postele je tiež odkladací nočný stolík. Čalúnené čelo je veľmi efektné a jednoduché na údržbu. Ako sme spomenuli hneď v úvode, k posteli môžete kúpiť aj čalúnenú lavicu, ktorá môže slúžiť ako odkladací priestor.


Nemenej zaujímavým dielom je vešiakový regál s komodou, ktorý možno využiť dvoma spôsobmi. Ak vám úložný priestor šatníkovej skrine nestačí, môžete zaobstarať ako doplnkový diel nábytku. Alebo naopak, ak sa vám do vašej spálne šatníková skriňa nezmestí, je tu riešenie minimálne v podobe věšákového regálu. Medzi ďalšie zaujímavé diely nábytku v tejto kolekcii patrí toaletný stolík, ktorý je veľmi praktický, okolo zrkadla s ľad osvetlením. Spálňa ako kompletná zostava, alebo vybavená výberom z ponuky samostatných dielov tak, ako vy potrebujete, môže mať aj túto podobu. Na nábytku Aldo nájdete veľmi kvalitný nábytok pre vybavenie spálne. V ponuke nie sú lacné spálne "šité horúcou ihlou", ale kolekcie od výrobcov značkového nábytku s radom akostných certifikátov. Ak aj vy dávate prednosť kvalite, dômyselnému dizajnu a netradičnému spracovaniu pred nízkou cenou, rozhodne si na nábytku Aldo vyberiete.