Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa z masívu v modernom dizajne

Možno mnohí z vás od obstarania dreveného nábytku, či ako skôr asi viac poznáte nábytku z masívu, odrádzalo jeho typické, štýlové spracovanie a jeden dostupný odtieň, prírodný. V našej ponuke však nájdete aj nábytok z masívu vo veľmi modernom dizajne a vo vysokej kvalite, ktorú prostredníctvom nášho portálu prináša nemecký výrobca. Jeho dizajn vás prekvapí aj odtiene, ktoré na rozdiel od typického prírodného odtieňa dodávajú nábytku z dreva úplne novú tvár. Ďalším dôležitým prvkom pri návrhu designu sa pre výrobcu stala maximálna funkčnosť nábytku. A dnes si o využití moderného nábytku z masívu povieme niekoľko skutočností, predovšetkým pri manželských posteliach. Najviac však majú úspech manželskej postele v spojení mdf dosky a masívu.

 

 

 

Manželské postele s úložným priestorom z mdf dosky a laminátu

Predovšetkým Francúzi vedia, čo je to elegancia, noblesa, ale aj komfort, skrátka vysoký štandard sa v tejto krajine rozhodne nosí. Neplatí to len o móde, ale aj o bytovom dizajne, ktorý je už na prvý pohľad úplne iný a určite rozpoznateľný. V kolekcii nábytku určenej na vybavenie spálne sa nám páči nielen vlastný dizajn, ale spojenie odtieňov a veľmi prekvapivé a pritom štýlové detaily. Napríklad ako práve vankúše zavesené na čele postele, ktoré sú nielen pre váš komfort, ale vyzerá úchvatne. Skrátka francúzsky štýl má určite niečo do seba a preto sme takí radi, že práve my vám tento štýl môžeme predstavovať už 12 rokov.

 

Kolekce nábytku do ložnice Mimizan

 

Moderný dizajn vám prinášame aj v typickom prírodnom odtieni dreva borovice, samozrejme v jeho imitácii. Rovnako ako na našich stránkach taktiež nájdete nábytok z masívu, alebo rustikálny nábytok v štýlovom dizajne, už niekoľko desiatok rokov sa nemeniacom prevedení. Aj v tomto prípade je stále veľa z vás, ktorí ocenia akoby "staré časy" a dávajú takýmto dizajnom prednosť pred modernými. Či už moderný alebo štýlový dizajn, v každom prípade nábytok nemeckého výrobcu je veľmi kvalitný.