Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálne, inšpirácie z Francúzska

Asi najkrajšiu ponuku spální predstavuje na našich stránkach francúzsky výrobca. Vyberať je z širokej ponuky naozaj neľahké. Ak sa chystáte vybaviť spálňu ako celok so všetkým, je tu ucelená ponuka spálňových zostáv. Ak plánujete napríklad len výmenu manželské postele či vám chýba v spálni úložné priestory, je lepšie vyberať z ponuky samostatných dielov. V každom prípade ponuka nábytku do spálne je veľmi flexibilný. A čo všetko v kategórii spálne nájdete, si dnes predstavíme.

 

 

Ponuka spální ako zostáv

Každá zo zostáv v ponuke, ak hovoríme o vybavenie interiéru ako celku, obsahuje vždy nasledujúce diely. Manželskú posteľ, nočné stolíky, komodu a šatníková skriňa. Možnosť obstarania každého dielov zvlášť je veľmi prezieravé, keďže každý má k dispozícii rozdielny rozmer miestnosti pre vybavenie spálne a niekomu sa napríklad do izby nevojde všetko z danej zostavy. Ak sa vám zostava v návrhu páči tak ako je, nákup je potom veľmi jednoduchý. Francúzsky výrobca predstavuje ako moderné, tak napríklad rustikálne spálne. Cenové rozpätie je od veľmi lacných spální až po luxusné spálne.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Aalborg white

 

Medzi veľmi obľúbené zostavy patria tie, ktoré ponúkajú manželskú posteľ s klasickým rozmerom miesta na spanie a to 160x200 cm. Tento rozmer matraca je najviac bežný. V ponuke sú manželské postele rozdelené tiež aj ako ponuka samostatných dielov a to podľa rozmeru, teda postele 140x200 cm, postele 160x200 cm a postele 180x200 cm. Postele s možnosťou výberu podľa rozmeru môžeme označiť za základné. V ponuke potom ešte nájdete skupinu lacných posteľou, manželských postelí s úložným priestorom, alebo luxusné či masívne postele. Výber je tak naozaj veľký.

Pre milovníkov moderných spální je tu ponuka zostáv s povrchovou úpravou v bielom lesku. Takéto spálne patrí k veľmi obľúbeným, rovnako ako napríklad spálne, ktoré veľmi prakticky rieši malé interiéry. Na prvý ilustračné fotografiu uvádzame príklad nadčasového dizajnu modernej spálne, na druhej potom praktický dizajn vhodný do veľmi malej miestnosti.

 

 

 

A nezabudnite, že ako si kto ustelie, tak si tiež ľahne. A toto príslovie sa týka aj matrace, ktorá by mala byť rovnako kvalitná ako je posteľ. Pre manželské páry či partnerov je lepšie zaobstarať matrac dve, ako jednu matrac v celku. Každý má tak šancu na väčšie pohodlie.

  

Nábytok do spálne v ponuke dielov

Býva výhodným a ekonomickým nákupom. Spálňová zostava v našom e-shope je v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšie, ako postupné zostavovanie interiéru. Spálňové zostavy na Aldu sa skladajú z postele, nočných stolíkov, komody a skrine. ponuka dielov je široká a len postele sú rozdelené do niekoľkých kategórií, ostatne ako sme uviedli už na začiatku. Ponuka dielov okrem samostatných manželských postelí ešte ponúka nočné stolíky, komody a skrine. Doplnkovým sortimentom sú potom toaletné stolíky, ktoré oslovia samozrejme ženy a matrace. Všetko pre vybavenie vašej spálne.

 

 

Ak máme hovoriť o najobľúbenejším odtieni pre vybavenie spálne, potom je to bezkonkurenčne biela. Tú nájdete v ponuke ako u moderného nábytku do spálne, tak štýlového, ktorý je pomenovaný ako rustikálny nábytok. Líšia sa samozrejme aj materiály podľa daného designu. pre moderný nábytok do spálne je výrobným materiálom najčastejšie laminát či MDF doska. pre rustikálny nábytok je to potom drevo borovice či mahagón. Záverom snáď len informácie ku všetkým posteliam v ponuke. Tie majú vždy v cene už zahrnutý rošt či dva rošty.