Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálne, ktoré prekvapia svojimi možnosťami

Výber nábytku ovplyvňuje mnoho faktorov. Nielen to, či je dizajn príjemný, ale tiež to, koľko máte v danom interiéri miesta pre jeho umiestnenie. Bohužiaľ často musíme zo svojich predstáv zľaviť predovšetkým z dôvodov nedostatku miesta v interiéri. Väčšina disponuje skôr malým, než väčším priestorom. A ak je to aj váš problém, dnes si predstavíme dômyselné designy spální od francúzskeho výrobcu, ktorý uviedol na trh v posledných mesiacoch úplne novej zostavy či povedzme návrhy. Dnešný dizajn spální je unikátny predovšetkým v riešení malých interiérov, kedy takmer vždy chýba úložný priestor. Preto je tu ponuka nových manželských postelí s nadstavcom, ktoré pojmú až prekvapivé množstvo predmetov. Pritom nadstavec využíva priestor nad zemou, nie na nej a tým ušetríte miesta najviac. Poďme si postupne prejsť ponuku nových spální v nadčasovom dizajne.

 

 

Manželská posteľ s nadstavcom rieši nedostatok miesta

Ponuka manželských postelí sa oproti ešte nedávnej dobe veľmi zmenila. Výrobcovia kladú najväčší dôraz na úložné priestory, ktoré nikdy nebola súčasťou nábytku ako je manželská posteľ. Dnes už bežne zaobstaráte manželskú posteľ s zásuvkou či dokonca šuplíky z oboch jej strán. Ďalším novým prvkom manželských postelí je nadstavec a tomu sa budeme venovať bližšie. Manželská posteľ s nadstavcom je ideálnym riešením nedostatku miesta v spálni, pretože sú aj dizajny, ktoré v podstate nadstavcom nahradí priestor šatníkovej skrine. Pritom nezaberie nič z toľko drahocenného miesta v spálni. Často býva súčasťou nadstavca tiež nočný stolík a ľad osvetlenie. Nadstavec pri posteli je zostavený väčšinou zo skriniek a políc, ale sú aj také, ktoré po stranách postele ponúkajú jednodielnou šatníková skriňa. Jedným z príkladov môže byť kolekcie Evo od francúzskeho výrobcu na ilustračných fotografiách. Sami môžete posúdiť, že nadstavec je naozaj veľmi priestranný.

 

    Postele Most patří k velmi oblíbeným

 

Riešenie na fotografii je tiež veľmi vhodné pre osoby žijúce takzvane "single". Mladí než založí rodinu a venujú skôr kariére, žijú napospol v malých prenajatých bytoch. Ale aj tu je potreba zariadenie spálne, avšak málokedy je k dispozícii veľká miestnosť. Výrobcovia preto prichádzajú s ponukou nielen manželských postelí s nadstavcom o rozmere miesta na spanie 160x200 cm, ale aj s ponukou posteľou pre jednu osobu o veľkosti miesta na spanie 140x200 cm. Môže si vybrať ako pár, tak jedinec. Okrem nadstavca je pri posteli tiež sada dvoch šuplíkov. Dizajn, ktorý naozaj ušetrí hŕbu starostí, kam všetky šaty a ďalšie drobnosti uložiť.

 

 

Ponuka designov nábytku do spálne je široká

Tiež výber spální či samostatných dielov nábytku do spálne sa veľmi rozšíril. Dnes je ponuka tak široká, že mnohokrát je ťažko si len vybrať. Sú tu designy veľmi nadčasových, moderných spální, ale nechýbajú ani rustikálne spálne a v neposlednom rade v posledných mesiacoch toľko obľúbený retro dizajn. Ako si teda správne vybrať? Ako sme už spomenuli, je potrebné ísť cestou praktického využitia nábytku. Nejde len o to, či sa vám nábytok páči aj keď samozrejme musí. Ale pred samotným obstaraním spálne u predajcu zistite, čo všetko vám je daný dizajn schopný ponúknuť. Možno, že veľakrát budete až prekvapení skrytými možnosťami nábytku. Ďalším príkladom veľmi praktického riešenia spálne môže byť zostava v retro štýle.

 

Manželská postel Lanka

 

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

Manželská postel Lanka grafit

K manželskej posteli je možné v identickom dizajne zaobstarať aj ďalší nábytok, pretože biely nábytok je snáď v najväčšom zastúpení na našich stránkach, alebo je možné tiež posteľ zaobstarať v menšom rozmere miesta na spanie, ale aj úplne odlišnom odtieni. Možností je v kolekcii Lanka celý rad, dokonca tieto unikátne postele zaobstaráte ako riešenie miesta na spanie pre vaše dieťa.

Zariadiť spálňu tak, aby postupom času nepôsobila ako skladisko dnes už nie je žiadny problém. Všetko môže mať svoje miesto a spálne aj v malom interiéri môže byť príjemne usporiadaná. Ponuka dizajnov a odtieňov je veľmi široká, určite si každý z vás vyberie.