Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálne, ktoré spájajú moderné prvky s tradičnými

Niekedy je naozaj ťažké sa s partnerom zhodnúť na vybavenie daného interiéru. Vy môžete uprednostňovať tradičný dizajn nábytku z masívu s vôňu dreva a váš partner nadčasový, veľmi moderný design, najlepšie potom vo vysokom lesku čiernej, alebo bielej farby. Čo s tým? Ako nájsť "zlatú strednú cestu" aby ste obaja boli spokojní? Dnes skúsime zariadiť spálňu, aby uspokojila aj milovníkov tradičných dizajnov, ale aj milovníkov moderného riešenie s veľmi praktickými prvkami.

 

    

 

 

Ako príklad uvádzame prvý návrh spojenie tradičného s moderným v spálni z kolekcie Tonight a Thelma. Môžeme povedať na prvý pohľad na nerozoznanie od pravého dreva, pritom pre výrobu spálne použil francúzsky výrobca klasickú laminátovou dosku. Tým ale docielil markantne nižšie ceny než by bola spálne naozaj vyrobená z masívu. Imitácii dreva orech však bezpochyby navyšujú aj detaily, ako napríklad štýlové, kovové úchytky, alebo výplet na dverách šatníkovej skrine a čele postele. Spojenie moderných prvkov z novodobými potom prináša veľmi praktickú zostavu. Na svoje si prídu ako milovníci nábytku z masívu, tak milovníci moderného, jednoduchého dizajnu.

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu a originálny dizajn. Kvalitu môžete sami posúdiť tiež na našich detailných fotografiách. Laminátová doska u konštrukcia jednotlivých dielov dosahuje hrúbky až 25 mm, čo prispieva aj k navýšeniu spomínanej kvality. V kolekcii Tonight a Thelma sme predstavili moderný dizajn a moderný materiál. Čo ale keď jeden z partnerov sa nechce vzdať vôňa dreva, masívu a druhý moderného dizajnu. Sú vôbec v ponuke spálne z masívu vo veľmi modernom nadčasovom dizajne?

 

Aj spálňa z masívu vie byť moderná

Mnohí zákazníci dlhé roky pátrali po nábytku z masívu v jeho prírodnom odtieni dreva, ale nie v štýlovom, tradičnom dizajne, ktorý je známy niekoľko rokov. Túžili po niečom modernom a predovšetkým praktickom. A tieto prosby vyslyšal nemecký výrobca, ktorý ako prvý prišiel na trh s úplne novým spracovaním a riešením nábytku z dreva borovice. Postele z masívu nemeckého výrobcu toho ponúka naozaj veľa, čo je zrejmé už z fotografie. A takýto moderný design by vôbec nebol možný bez vysokej kvality.

 

Ložnice značky Nova Solo ze dřeva mahagon

 

 

Nemecký výrobca kladie dôraz na kvalitu a preto používa pre výrobu nábytku z masívu iba kvalitné drevo borovice bez kazov a veľmi dobre vysušené. To preto, aby sa nábytok po niekoľkých rokoch pozvoľným vysychaním nezačal krútiť. Suché drevo je základ pre moderný nábytok z masívu. Drevo má svoje čaro a predovšetkým pre zariadenie spální, alebo detských izieb je dobrou voľbou. Pokojný a ničím nerušený spánok veľmi ovplyvňujú zdravotne nezávadné materiály a drevo borovice s povrchovou úpravou vodou riediteľným lakom k nim bezpochyby patrí. Budete takí spojení obaja, vy s vôňou dreva a váš partner s moderným, nadčasovým dizajnom. Ak vás dizajn manželské postele z masívu oslovil a my veríme, že áno, iste vás budú zaujímať aj ďalšie diely nábytku z masívu. Vhodné svojím prevedením práve k posteli. Z čoho možno teda vyberať? Šatňové skrine, komody z masívu, alebo tiež regály. Veľmi široký výber je tiež pre kategóriu nábytku z masívu do detskej izby.

Dnes vám uviedli iba malý zlomok spální z našej ponuky, kedy tradície idú ruka v ruke s praktickým, moderným dizajnom. ponuka spální je naozaj široká, vyberať môžete z najrozmanitejších designov, odtieňov a materiálov.