Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spanie pre dievčatá, ružové detské postele

V minulom článku sme sa venovali detským posteliam v tradičnom dizajne pre chlapcov. Dnes si vezmeme pod svoj drobnohľad detské postele pre dievčatá a v akom dizajne a odtieni sú najobľúbenejšie. S určitosťou môžeme povedať, že tradičná detská posteľ pre dievča má predovšetkým ružový, alebo ružovo biely odtieň. Nasleduje odtieň svetlo fialovej a čisto biely. Dizajn je rôzny, dnes dokonca aj detská posteľ pre dievča môže mať podobu autíčka, ale prevláda predovšetkým dizajn štýlový, často až s rustikálnymi prvkami. Najčastejšou voľbou dizajnu, ak by sme mali špecifikovať trochu jednoduchšie, je potom všetko, čo je aj len trochu romantické. Dizajn skrátka ako pre princezné as to vrátane doplnkov ako sú obliečky, dekoračné vankúše či baldachýn nad posteľ.

 

 

Detská posteľ pre malú princeznú

Pokiaľ máte doma dievča, ale na princeznú si rozhodne nehrá, je to skôr povahou chalan, možno je práve pre ňu vhodná detská posteľ v podobe auta. Dnešný výrobcovia nábytku sa už nebráni vôbec ničomu a výber designov ponúka naozaj všetko. Detská posteľ pre dievča tak môže mať naozaj podobu pretekárskeho auta, aj keď bol zachovaný ružový odtieň a posteľ má o niečo málo elegantnejší dizajn, ako auto pre chlapca. Do tejto kategórie posteľou sme však zaradili aj detskú posteľ, ktorá pre princeznú je a má podobu koča. V kategórii detských postelí auto nájdete skrátka všetko, čo má kolesá a to ako pre dievčatá, tak pre chlapcov.

 

Dětská postel Pino s klouzačkou    Dětská postel Pino s baldachýnem

 

Na fotografiách predstavujeme tradičné detské postele v podobe auta a v podobe koči ako pre princeznú. Dizajn je veľmi prepracovaný a pochádza z ponuky belgických dizajnérov. Páči sa nám, že aj napriek veľmi detský motív je zachovaný dostatočne veľký priestor na spanie a to pre matrac o veľkosti 90x200 cm. Ale otázkou je, či vám dospievajúci skoro už slečna bude chcieť v takto detskom dizajne spať. Je tu teda časové obmedzenie a detská posteľ v podobe auta či koča je úmerná určitému veku.

 

 

Klasická detská posteľ v ružovom odtieni

Medzi klasiku môžeme zaradiť detské postele, ktoré možno naozaj využívať od troch do osemnástich rokov veku dieťaťa. Treba podotknúť, že ponuka týchto postelí je najväčší. Často je potom ružový odtieň v malej či väčšej miere kombinovaný s bielym. Na dizajne nie je nič zvláštne, skrátka klasická posteľ. Ponuka posteľou vždy súvisí s ďalšími dielmi kolekcie a tak možno v identickom dizajne vybaviť celú detskú izbu. Klasické detské postele pre dievča sú v ponuke v dvoch základných rozmeroch miesta na spanie a to pre matrac 90x200 cm, alebo pre väčšie slečny môžete kúpiť v rozmere pre matrac 120x200 cm.

 

Dětská postel Kiddy růžová

 

Možno samozrejme vyberať aj z detských postelí v čisto bielom prevedení a dekorácie kúpiť v ružovom prevedení. veľmi častá a tiež vhodná kombinácia. Navyše ponuka detských bielych postelí je ďaleko väčší, než ružových. Dnes môžete kúpiť v podstate všetko, na čo si len spomeniete a o to je výber ťažšie. pre postele však vždy platí jedno zlaté pravidlo. Musí byť kvalitné, rovnako tak matrace ktorú do nej kupujete. Ak chcete pri zariaďovaní detskej izby na niečom ušetriť, určite by to nemalo byť na posteli a matraci. Tie by mali byť v tej najvyššej možnej kvalite.

 

 

Poschodová posteľ pre dve dievčatá a nielen ..

Najčastejšie je situácia, že rodiny majú dve deti. A ak sa vám pošťastí mať dve dievčatká aj pre vás máme riešenie a to v podobe veľmi krásnych poschodových postelí, ktorých výber je z roka na rok väčší a zaujímavejší. Ak máte teda dve dievčatá a k dispozícii malú miestnosť kde si nemôžete dovoliť umiestnenie dvoch samostatných postelí, potom poschodová posteľ je ideálna pre maximálnu úsporu miesta.

 

Kolekce dětského nábytku Bo7    Patrová postel Bo7 fuchsia

 

A ako môžete vidieť na druhej fotografii, aj pre tri dievčatá je tu riešenie a to pomocou poschodové postele s zásuvkou, ktorý možno využiť ako prístelky pre tretie dieťa. Poschodové postele všeobecne sú navrhnuté tak, aby úspora miesta v detskej izbe ich obstaraním bola maximálna. A tak dnes poschodové postele už neponúkajú "len" miesto na spanie, ale aj rad úložných priestorov, niekedy dokonca aj písací stôl.

 

 

Moderné detské postele a detské izby pre dievčatá

Pred niekoľkými málo rokmi vznikol úplne nový trend a to ponuka detského nábytku, ktorý môžete poskladať ako stavebnicu. Dané diely v kolekcii sú veľmi flexibilné a vy sami rozhodujete o finálnej podobe nielen detské postele, ale aj celého detskej izby. Je zvláštne, že aj u veľmi nadčasového dizajnu dominuje kolekciám ružový odtieň veľmi často v spojení s bielym. U moderného nábytku si môžete zostaviť aj finálnu podobu poschodové postele. Skrátka je tu viac možností vďaka dômyselnejšiemu dizajnu, ktorý je však bohužiaľ drahšie. 
Patrová postel Higher pro holky

 

Na fotografii predstavujeme typický nadčasový dizajn, kde o všetkom rozhodujete vy vlastným výberom z ponuky dielov a to aj tých najmenších. Nové trendy vo svete bývania v tradičných, známych odtieňoch, ktoré ešte dlho naše princezné budú oslovovať. Veríme, že každý rodič si z našej ponuky ružového a bieleho nábytku vyberie.