Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spanie pre princeznú, posteľ s nebesami

Snáď každé dievča sníva o "princeznovskéj" posteli s nebesami. Ak teda máte v detskej izbe dievčatá len trochu priestor, prečo takúto posteľ nekúpiť? Detská posteľ s nebesami je už samotným dizajnom veľmi elegantná a malé i veľké slečny si určite v takej posteli budú pripadať naozaj ako princezné. Ponuka detských postelí s nebesami nie je široká a tak sme radi, že aspoň niektoré designy sa nám pre vás podarilo získať. Dnes si predstavíme, čo je na trhu s nábytkom dostupné, ako vlastne posteľ s nebesami zakomponovať do detskej izby.

 

 

Posteľ s nebesami môžete kúpiť ako samostatný diel alebo súčasť izby

Posteľ s nebesami je tak originálnym dielom nábytku, že nemusí nutne byť všetko podriadené tomuto dizajnu. Ak už máte detskú izbu vybavenú nábytkom, ale vaša slečna túži len po posteli s nebesami, urobte z tohto riešenia miesta na spanie doménu. Ozdobu interiéru. Ako sme už naznacil, posteľou s nebesami nie je v ponuke až tak veľa, ale tie, ktoré vám predstaviť môžeme sú naozaj unikátne. A dokonca aj posteľ s nebesami môže byť praktická.

 

 

  

 

U postele s nebesami na fotografii máte možnosť tiež obstarania šuplíku ako prístelky. Alebo môžete šuplík využiť ako klasický úložný priestor. Konštrukcia pre nebesá je znázornená na druhej fotografii, aby ste mali predstavu že je kvalitný. V ponuke je táto posteľ s nebesami jedinou, ku ktorej si môžete v identickom dizajne zaobstarať aj ďalšie diely nábytku pre možné vybavenie celého detskej izby malé či už väčšie slečny. Páči sa nám aj srdiečko v doskách nábytku, ktoré sprevádza ako charakteristický znak celú kolekciu. Dobre zvolený je aj odtieň bielej, ktorá patrí u dievčat k veľmi obľúbeným, najviac potom v kombinácii s ružovou. Dizajn môžeme u tejto kolekcie označiť či zaradiť do kategórie rustikálny. Zaobstaraním tejto kolekcie tak získate veľmi štýlové, elegantné vybavenie interiéru. Musíme vyzdvihnúť aj kvalitu tohto nábytku, ktorá je na veľmi vysokej úrovni a jej autorom je belgický výrobca.

 

Ďalšiu ponuku posteľí s nebesami prináša dánsky výrobca detského nábytku z masívu. Takže aj tu platí, že ku každej posteli s nebesami môžete zaobstarať celý rad ďalších, samostatných komponentov pre ucelené vybavenie detskej izby. Ale ako sme už uviedli, dizajn je natoľko originálne, že aj obstaranie samostatné postele dodá existujúcemu interiéru úplne iné rozmery. Nábytok z masívu pre vybavenie detskej izby je stále veľmi obľúbený a u dánskeho výrobcu môžete ešte k posteli s nebesami zaobstarať aj dekorácia. Finálna podoba postele s nebesami tak môže mať mnoho podôb.

 

  

 

Posteľ s nebesami je vždy rovnaká, mení sa len dekorácia. A tak vlastne môžete mať mnoho podôb tejto postele. Možno si vybrať odtieň poťahu pre matrac, možno si vybrať zo širokej ponuky dekoratívnych vankúšov. K posteli s nebesami môžete zaobstarať sadu dvoch, troch, alebo štyroch šuplíkov, ale možno ju zaobstarať aj úplne bez šuplíkov. A k posteli potom adekvátne vašim potrebám je možné z masívu zaobstarať písací stôl, regál, komodu aj šatníková skriňa.Pre všetky postele platí, že nebesia môžete zložiť a vyprať. Čo sa samozrejme tiež odporúča tu a tam, aby v nebesiach nebol prach. Nebesá môžete nechať odkryté, alebo na noc možno vlastne celú posteľ do nebies zahaliť. A ak vám do izby tu a tam v lete vzlietne nejaký otravný hmyz, s nebesami nebudete mať čo riešiť, vaša princezná bude v bezpečí.