Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Správny výber spálne

Výber samostatných dielov nábytku do spálne je vždy veľmi praktickým, ale aj ekonomickým riešením bývania. V dnešnom článku vám predstavíme spálňové zostavy, ktoré sa skladajú zo samostatných dielov nábytku, čo znamená, že je len na vás, ktoré segmenty nábytku si zaobstaráte. Najčastejšie sa samozrejme musíte riadiť veľkosťou interiéru a preto je nábytok na mieru, respektíve nábytok v samostatných dieloch najideálnejšie riešenie.

 

Francúzske spálne

Ponuka spální od našich francúzskych výrobcov je najväčšia. Jej charakteristikou môže byť aj moderný dizajn a materiál laminátu, či mdf dosky. Francúzsky výrobca taktiež veľmi rád pre návrhy spální používa vysokých leskov a to väčšinou v bielom, či čiernom dezéne. Veľkú obľubu si však začínajú získavať manželské postele s úložným priestorom, ktoré sú ideálnym riešením pre malý interiér.

 

Manželská postel Most    Manželská postel Toronto

 

Na našich ilustračných fotografiách predstavujeme spálne, ktoré si taktiež môžete zostaviť výberom z ponuky dielov. O obľúbenosti manželských postelí so zásuvkou sme už hovorili, ale druhým fenoménom sú postele s nadstavcom. Pojmú až prekvapivé množstvo vecí a vy v podstate nemusíte kupovať nočné stolíky.

 

 

Stále obľúbené spálne v škandinávskom dizajne

Kolekcia Aalborg ponúka výber nábytku v škandinávskom dizajne pre vybavenie spálne. Kolekcia, ktorú exkluzívne na našich stránkach ponúka francúzsky výrobca a my ako predajcovia jeho produkty, design vždy veľmi radi odporúčame s ohľadom na vysokú kvalitu a detailné spracovanie.

 

    

 

Typické pre škandinávsky odtieň minimalistickej línie a rozhodne aj spojenie odtieňov svetlého dreva s bielou. Kolekcia pod názvom Aalborg vám ponúka všetko pre vybavenie spálne. Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov postelí, od postele pre jednu osobu, až po manželskú posteľ pre matrac o veľkosti 160x200 cm, ktorú vám ponúkame teraz. Reliéfny povrch čela postele je rozhodne príjemným dizajnovým prvkom a tento prvok je taktiež spojovacím článkom medzi jednotlivými dielmi dostupnými v tejto kolekcii.

 

Nový trend, nábytok v čiernom odtieni

A ten vám môžeme tiež predstaviť z rovnakej kolekcie a sami môžete posúdiť, čo na identickom dizajne prevedie obyčajná zmena odtieňa. Tiež máte ten pocit, že sa jedná o úplne inú spálňu? Čierny odtieň v spojení imitácie dreva dub svetlého prevedenia je nádherný a veľmi elegantný koncept, ktorý ešte viac zúročíte pri vybavení kompletnej spálne týmto nábytkom.

 

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.