Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Staro - nová tvár rustikálneho nábytku

Ponuka rustikálneho nábytku bola v tomto roku veľmi rozšírená a vďaka kolekciám nášho partnera, francúzskeho výrobcu. Rustikálny nábytok z Francúzska je odlišný od rustikálu v mexickom štýle, ktorý je viac strohý a menej prepracovaný. Francúzsky výrobca kladie väčší dôraz na detail a prepracovanosť, čím sa taký rustikál radí k viac elegantným, teda mal by zaujímať miesto v úplne odlišných interiéroch, než nábytok ovplyvnený mexickou kultúrou. A čo nám všetko francúzsky výrobca môže v kategórii rustikálneho nábytku ponúknuť?

 

Rustikálne jedálne

Vybavenie interiéru rustikálnym nábytkom práve v jedálni, patrí k tým najčastejším. Najviac si zákazníci práve volia tento nábytok, snáď preto, že veľký rodinný jedálenský stôl skutočne navodzuje rodinnú atmosféru. Jedálenský stôl je samozrejme základom každej jedálne, nielen rustikálne. Ale zaobstarať k nemu môžeme v kategórii rustikálneho nábytku ďalšie a ďalšie diely, ako vitríny, skleníky, príborníky, najrôznejších tvarov komody a pod. Na výber je naozaj veľa a veríme, že z takej širokej ponuky ako je od francúzskeho výrobcu, si vyberie každý. Rustikálne jedálne pôsobia veľmi impozantne, treba však pamätať aj na niektoré úskalia, ako je šetrnosť k nábytku. Treba pamätať na to, že nábytok z masívu je menej odolný na mechanické poškodenie, alebo teplotné rozdiely. Ale milovníci rustikálneho nábytku vedia, že malá šetrnosť sa oplatí. Interiér pôsobí veľmi príjemne drevo má svoje pozitívne vplyvy na psychiku človeka.

 

 

 

Rustikálne obývacie izby

Tiež veľmi obsiahla kategória. Novinkou je snáď najviac ponuka rustikálnych obývacích stien, ktoré sme ešte v minulom roku v kolekcii rustikálneho nábytku nemali. V kategórii rustikálnych obývacích izieb si tiež môžete vybrať širokú ponuku dielov na zostavenie kompletného interiéru obývacej izby a to televízne stolíky, komody, konferenčné stolíky, kredence a pod. Novinkou tiež je ponuka sedacích súprav z pravej hovädzej kože od holandského výrobcu, ktoré rustikálna obývacia izba môžu príjemne doplniť. Medzi najobľúbenejšie patria sedacie súpravy s brúsenou kožou.

 

 

Najčastejším dielom rustikálneho nábytku do obývačky však už tradične zostávajú televízne stolíky a konferenčné stolíky. Možno je to tiež dané tým, že rustikál ako taký, aj keď urobený ako samostatný kus nábytku, pôsobí v každom interiéri originálne.

 

Rustikálna spálňa

Treťou a poslednou skupinou, ktorá v kategórii rustikálneho nábytku má najväčšiu obľubu u Vás zákazníkov sú spálne. Rustikálna spálňa sa teší väčšej obľube v tejto kategórii, ako napríklad kuchyne. Mohutné manželské postele akoby nabádali k odpočinku. Nehovoriac o tom, že pozitívne pôsobenie dreva ako prírodného materiálu oceníme najviac práve v spálni, kde máme odpočívať a naberať silu do ďalšieho pracovného dňa.

 

  

 

K posteliam môžete samozrejme zaobstarať ďalšie diely rustikálneho nábytku typické pre vybavenie interiéru spálne, ako nočné stolíky, toaletné stolíky, šatníkové skrine, komody, či v neposlednom rade zrkadlá. Aj tu predstavuje francúzsky výrobca netradičný dizajn a to spálňové steny, do ktorých je zabudovaná daná posteľ. Čím vzniká možnosť zaobstarania rustikálneho nábytku aj do malých interiérov.

 

 

V neposlednom rade si dovoľujeme upozorniť na skutočnosť, že rustikálny nábytok si u nás môžete vybrať z niekoľkých ponúkaných odtieňov, od prírodných farieb až po snehovo bielu, či zelenú borovicu. Rustikál má svoje kúzlo...