Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šťastný Nový rok 2012 Slovensku

Milí zákazníci,

tiež v Novom roku 2012 sa budeme snažiť držať trend najobľúbenejšieho detského nábytku s dodaním od 48 do 72hodín od objednania. Detský nábytok, ktorý z našich kategórií patrí k tým najpredávanejším, zaznamenal veľký úspech aj práve tým, že je dostupný ihneď k odberu, teda skladom. Detský nábytok nášho francúzskeho partnera, výrobca kvalitného nábytku predovšetkým pre deti a mládež sa stal taktiež obľúbený pre veľmi praktický, v mnohých prípadoch multifunkčný dizajn. Ponuka sa v Novom roku tiež bude aj naďalej rozširovať a mnoho zmien prinesie najväčšia výstava nábytku na celom svete v Nemecku, ktoré sa naša spoločnosť, spolu s francúzskym výrobcom bude zúčastniť. Veríme, že práve touto akciou opäť prinesieme na český a slovenský trh množstvo dizajnových nápadov, nielen v oblasti detského nábytku.

 

   

 

Nábytok pre deti a dospelých - naše predsavzatia

A ako iste každý z vás už tradične na konci roka bilancuje a dáva si do Nového roku svoje predsavzatia, Nábytok Aldo koncom roka tiež bilancuje a vytyčuje si nové a nové ciele. Jedným z nových predsavzatí je zachovanie dopravy nábytku až k Vám do domu zadarmo a to až do konca prichádzajúceho roku 2012, teda po celý jeho rok. Veríme, že naši politici sa budú správať tak, aby sme svoje predsavzatia splnili. Rovnako ako veľmi široké ponuky skladom ihneď k odberu. Rovnako ako dosiahnutie toľkých spokojných zákazníkov ako tento rok. Aj naďalej zachovávame našu dopravu zadarmo po celej republike, rovnako tak ako výnos na poschodie a nechýba ani možnosť objednania montáže zakúpeného nábytku za bezkonkurenčnú cenu. A snáď pár zaujímavých postrehov za tento sa už končiaci rok.

 

- najobľúbenejšou farbou v Pražskom regióne sa stala biela
- najobľúbenejšou farbou v južných Čechách boli prírodné odtiene
- najobľúbenejšou farbou moravského kraja variácie s modrou a ružovou
- najviac sa rustikálny nábytok predal na severnej Morave
- najpredávanejšou posteľou sa stala poschodová posteľ Bibop a poschodová posteľ Bibliobed
- najpredávanejšími detskými izbami sa stali v odtieni bielom
- najpredávanejšou zostavou pre školákov sa stala Zostava nábytku Kwai
- najviac ste nakupovali v novembri, decembri, januári a marci
- najviac sa v tomto roku navýšila predajnosť detských poschodových postelí z Francúzska
- a najviac obľúbenou kategóriou zostal už tradične po celý rok detský nábytok

 

Patrová postel Bibliobed

 

Sme veľmi zvedaví, aké zmeny a poznatky nám prinesie rok budúci. Veríme, že naši stáli, ale aj noví zákazníci budú stále spokojní, ako doteraz. A záverom snáď niečo praktické, než si v piatok poprajeme všetko naj do Nového roka. Počas zajtrajška budú nahlásené termíny dodania všetkým našim zákazníkom, ktorí čakajú na dovoz nábytku práve medzi sviatkami. Rozvoz prebieha štvrtok až piatok. jedná sa o objednávky zadané pred štedrým dňom a rustikálny nábytok.

 

Príjemné prežitie posledných dní v roku vám praje Nábytok Aldo