Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolička do jedálne, stoly - u nás si vyberiete

Ponuka nábytku do jedálne na našich stránkach je jednou z mála kategórií, ktorá ponúka tak široký výber odtieňov imitácie dreva a pri jedálenských stoličkách drevených aj odtieni látky, či koženky. Výber je nastavený tak, že vy sami ste dizajnérmi nábytku do jedálne a ten bude vyzerať tak, ako vy si dané odtiene dreva a čalúnenie zvolíte. Tento spôsob voľby farieb veľmi uľahčuje výber predovšetkým v tom, že nábytok nie je problém prispôsobiť vášmu existujúcemu interiéru. Každý si z takej veľkej ponuky určite vyberie.

 

Ako správne zvoliť farbu stoličky do jedálne?

Pokiaľ máte doma jedálenský stôl, ktorý je v poriadku a môže Vám ešte niekoľko rokov slúžiť a plánujete vybrať iba jedálenské stoličky, potom by samozrejme farba mala byť medzi týmito segmentmi zhodná. Ale nemusí byť stolička samozrejme vždy rovnaké ako stôl. Štýl Art napríklad ponúka a určite ste už niekde videli stôl so stoličkami, kedy je každá zo stoličiek úplne iná. K tomuto avantgardnému štýlu však treba prispôsobiť celý interiér. V prípade, že kupujete nábytok do klasickej jedálne, súhra farieb je skôr základom. Na našich stránkach si vyberiete veľmi jednoducho a to v parametroch výrobkov, kde pod ikonkou malého foťáčka nájdete morenie dreva. Vzorkovník je prehľadný a zodpovedá realite. Malá ukážka našich vzorkovníka nižšie na fotografiách.

 

         

 

Každý z odtieňov je popísaný, stačí iba kliknúť. Na výber odtieňov si dávajte veľký pozor, odtieň, ktorý zakliknete, ten je použitý vo výrobe. Rovnaký výber ponúkajú aj poťahové látky, ktoré sú z dvoch materiálov. Klasická tkaná látka a koženka. Ale vybrať si tiež môžete celodrevené prevedenie, ktoré najviac uvítajú rodiny s malými deťmi, alebo ktoré sú vhodné do interiéru s veľkým zaťažením, ako sú reštaurácie. V ponuke stoličiek do jedálne a barových stoličiek nájdete produkty českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou, spoločnosti L.A.B. Nábytok do jedálne je vyrábaný spôsobom ohýbaním dreva, technológia, ktorá veľmi pozitívne ovplyvňuje vlastnosti stoličiek, ako je pružnosť, pevnosť a stabilita. Jedálenské stoličky z našej ponuky sú určené zákazníkom, ktorí uprednostňujú kvalitu pred podozrivo nízkou cenou. A veľmi budete spokojní aj s ponukou poťahových látok, kedy sa výrobca nebál ponúknuť aj také, ktoré sú ešte pre mnohých z Vás odvážne.

 

Jedálene ako zostavy za veľmi príjemné ceny

Pri kolekciách jedální, ktoré sú v ponuke predstavené ako kompletný set obsahujúci stôl, vitrínu, alebo komodu nemožno vybrať z toľkých farieb. Niektoré z jedálnych setov, prevažne od francúzskeho výrobcu sú v jednej farbe, najčastejšie prírodné. Jedálenské sety ako také však majú tú výhodu, že zostavu zaobstaráte za veľmi príjemnú cenu, práve vďaka tomu, že odtieň nemožno vybrať. Ak Vám však jedáleň padne do oka, pretože je vo farbe, ktorú by ste zvolili tak či tak, máte vyhrané a nakúpite veľmi výhodne.

 

Kolekce nábytku ness white  Kolekce nábytku ness graphit

 

Ponuka jedálnych stoličiek drevených, jedálenských stolov a jedální ako zostáv je veľmi široká a naozaj ich z čoho vyberať. Zámerom našej spoločnosti bolo na český a slovenský trh priniesť kvalitu za primeranú cenu. V našej ponuke nenájdete tovar, nábytok z Číny, ale od holandských, francúzskych, dánskych a českých výrobcov. Áno, spoločnosť nábytok Aldo uchvátil severský dizajn v spojení s francúzskym romantizmom.