Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolička do jedálne, stoly - u nás si vyberiete

Áno, u nás si vyberiete predovšetkým vďaka jednej z najširších ponúk vo výbere odtieňov morenia dreva a poťahových látok. Stolička z masívu, dreva buk, ktoré Vás osloví kvalitou ohýbaného nábytku a svojimi flexibilnými možnosťami. Pri výbere nábytku do jedálne sa vy sami stanete na malú chvíľu dizajnérmi. Široká ponuka poťahových látok, ktoré si môžete zvoliť z dvoch materiálov, koženky a klasické látky, Vás osloví tiež veľmi trendy, možno pre niekoho až príliš odvážnymi vzormi.

 

Široká ponúka jedálenských stoličiek

Viete si vybrať farbu nábytku do jedálne?

Ak máte doma jedálenský stôl, ktorý je v poriadku a môže Vám ešte mnoho rokov slúžiť a plánujete vybrať iba jedálenské stoličky, potom by samozrejme farba mala byť medzi týmito segmentmi zhodná. Ale nemusí byť stoličky samozrejme vždy rovnaké ako stôl. Štýl Art napríklad ponúka a určite ste už niekde videli stôl zo stoličkami, kedy je každá zo stoličiek úplne iná. K tomuto avantgardnému štýlu je však potrebné prispôsobiť celý interiér. V prípade, že kupujete nábytok do klasickej jedálne, súhra farieb je skôr základom. Na našich stránkach si vyberiete veľmi jednoducho a to v parametroch výrobkov, kde pod ikonkou malého foťáčku nájdete morenia dreva. Vzorkovník je prehľadný a zodpovedá realite. Malá ukážka našich vzorkovníkov nižšie na fotografiách.

 

Drevo:

           

 

V našej ponuke nájdete samozrejme ďaleko viac odtieňov morenia dreva a tiež, ako sme už uviedli látok. Každý z odtieňov je popísaný, stačí iba kliknúť. Na výber odtieňov si dávajte veľký pozor, odtieň, ktorý zakliknite, ten je použitý vo výrobe. Rovnaký výber ponúkajú aj poťahové látky, ktoré sú z dvoch materiálov. Klasická tkaná látka a koženka. Ale vybrať si tiež môžete celodrevené prevedenie, ktoré najviac uvítajú rodiny s malými deťmi, alebo ktoré sú vhodné do interiéru s veľkým zaťažením, ako sú reštaurácie. V ponuke stoličiek do jedálne a barových stoličiek nájdete produkty českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou, spoločnosti L.A.B. Nábytok do jedálne je vyrábaný spôsobom ohýbaním dreva, technológie, ktorá veľmi pozitívne ovplyvňuje vlastnosti stoličiek, ako je pružnosť, pevnosť a stabilita. Jedálenské stolička z našej ponuky sú určené zákazníkom, ktorí uprednostňujú kvalitu pred podozrivo nízkou cenou. A veľmi budete spokojní aj s ponukou poťahových látok, kedy sa výrobca nebál ponúknuť aj také, ktoré sú ešte pre mnohých z Vás odvážne.

 

Jedáleň z Francúzska

 

U kolekcií jedální, ktoré sú v ponuke predstavené ako kompletný set obsahujúci stôl, vitrínu, alebo komodu nemožno vybrať z toľkých farieb. Niektoré z jedálenských setov, prevažne od francúzskeho výrobcu v jednej farbe, najčastejšie prírodná. Jedálenský sety ako také však majú tú výhodu, že zostavu kúpite za veľmi príjemnú cenu, práve vďaka tomu, že odtieň nemožno vybrať. Ak Vám však jedáleň padne do oka, pretože je vo farbe, ktorú by ste zvolili tak či tak, máte vyhrané a nakúpite veľmi výhodne. Ponuka jedálnych stoličiek drevených, jedálenských stolov a jedální ako zostáv je veľmi široká a naozaj je z čoho vyberať. Zámerom našej spoločnosti bolo na český a slovenský trh priniesť kvalitu za primeranú cenu. V našej ponuke nenájdete tovar, nábytok z Číny, ale od holandských, francúzskych, dánskych a českých výrobcov. Áno, spoločnosť nábytok Aldo uchvátil severský dizajn v spojení s francúzskym romantizmom.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.