Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolička, základ detskej izby

Chcete vašim deťom dopriať zdravé sedenie? Nechajte sa inšpirovať novinkami na Nábytku Aldo. Nemecký výrobca prináša unikátne a predovšetkým pre zdravie detí prospešné riešenie. Detská zostava nábytku, písací stôl s nastaviteľnou nielen výškou, ale aj sklonom pracovnej dosky a samozrejme nastaviteľná detská stolička. Možno zaobstarať tiež veľmi praktický pojazdný kontajner so šuplíkmi, ktorý je tam, kde dieťa práve potrebuje.

 

 

Stoličku alebo vak?

Nábytok Aldo je pre detskú stoličku, pokiaľ hovoríme o písaní a učení všeobecne. Sedací vak je potom skôr ako doplnenie interiéru detskej izby, ale to nie je dôvod na to, aby sme si niečo málo o nich nepovedali. Ak premýšľate o novej stoličke, alebo kresle pre Vaše dieťa, skúste mu zaobstarať netradičné sedenie v podobe sedacieho vaku. Prečo práve sedací vak? Sedacie vaky sú predovšetkým veľmi pohodlné, variabilné, skladné a ľahko prenosné. Preto s nimi môžu deti voľne manipulovať, prenášať ich a vytvarovať si ich podľa vlastnej fantázie a priania. Navyše rodičia deťom zaistia prostriedok na zdravé sedenie a na rozdiel od klasického nábytku na vacích deťom nehrozí nebezpečenstvo úrazu.

 

    

 

Využitie sedacieho vaku

Sedacie vaky môžu vašim deťom poslúžiť na všetky účely. Kedykoľvek dieťa naňho zasadne, tak sa vak prispôsobí tvaru tela Vášho dieťaťa. To všetko umožňuje vnútornú náplň z polyesterových guličiek. Záleží tak len a len na vašom dieťati, či bude sedací vak využívať pri učení, pri počítači, alebo mu poslúži pri váľaní pri televízii. Tieto sedacie vaky si určite hneď vaše deti zamilujú. Je to štýlový doplnok do detskej izby, kamkoľvek ho umiestnite. Nádherne vynikne ako originálny prvok interiéru detskej izby a určite sa stane neodmysliteľným miláčikom vašich detí.