Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolička, základ detskej izby

Detská stolička je fenomén, ktorý je trendy a dnešní dizajnéri sa predbiehajú v ich tvare, farbách. Detská stolička však musí byť predovšetkým bezpečná. A pamätajte na to, že bezpečnosť príliš vysoké detské stoličky nie je nikdy 100%. Vyberajte aj podľa toho, že budete mať stoličku pravdepodobne v kuchyni a aj vy sa musíte pri kŕmení vašej ratolesti cítiť pohodlne.

 

Detské kresielka

Detské stoličky je jedna skupina nábytku, určená pre deti do maximálne dvoch rokov. Dnešný trh však ponúka aj ďalší sedací nábytok, ako sú napríklad detské kreslá, sedačky, či hojdačky. Všetok sedací nábytok musí byť pre naše deti bezpečný a zdravotne nezávadný. Milú a veľmi praktickú pomôcku pre bábätká, kreslo v podobe medvedíka, keď sa učia samé sedieť, prináša belgický výrobca značkových dojčenských a detských potrieb. Akostná značka Noukie 's prináša záruku tej najvyššej možnej kvality. Značka to je tiež záruka zdravotnej nezávadnosti, ktorá je predovšetkým pre bábätká prvoradá. Kreslo ako medvedík z jemného, veľmi príjemného plyšu, využije vaše bábätko aj v neskoršom veku ako hračku, na sedenie treba u obrázkové knižky, alebo pri televízii, keď bude sledovať rozprávku. Originálny dizajn je tak príjemný, že plyšový medvedík bude po dlhé roky príjemnou ozdobou detskej izby bábätka. Podobné kresielka sme zaradili do kategórie výbavička pre bábätko a nájdete ich potreby pre bábätká, dekorácie.

Plyšové kreslo pre bábätko I-B N1381.118

 

Ako správne vybrať

Veľmi praktické z hľadiska údržby stoličky plastové, ktoré nezbedné dieťa len tak ľahko nezničí. Výhodou je bezpochyby aj ich nízka hmotnosť. Avšak z hľadiska bezpečnosti a stability vyberajte len tie, ktoré disponujú kovovým podnožím. Bezpečné sedenie zaisťujú několikabodové pásy a protišmykový sedák. Jedálenský pultík by mal byť vybavený priehlbinami pre hrnček a mištičky. Veľmi príjemnú, ale pre malé dievčatká tiež praktickú zostavu detského nábytku v populárnom spojeniu farieb, ružová s bielou, predstavuje francúzsky výrobca. Tak ako vždy u detského nábytku i tu je dodržaná zdravotná nezávadnosť. Rozmery detských stoličiek a detského stolíka sú prispôsobené veku dieťaťa. Na takejto zostave sa im určite bude kresliť lepšie, než na klasickom "dospeláckom" nábytku.

Detský nábytok v zostave Princess 356712

 

 

Detská stolička je pomocník

Malé batoľa, ktoré sa dokáže samo posadiť a vydržať v tejto pozícii pri kŕmení, si zaslúži vlastnú stoličku a plnohodnotné miesto pri stole. Výhodou nových typov detských stoličiek je ich variabilita a skladnosť. Vítané sú rastúce stoličky, u ktorých môžete meniť polohu sedadla i podnožky. Naopak u starších modelov býva často polohovateľný len jedálenský pultík. Moderné stoličky z cenovo vyšších kategórií sú zostaviteľné do niekoľkých rôznych pozícií.

Detská stolička Ted-Lily

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.