Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolovanie po "francúzsky"

Prečo najkrajšú ponuku nábytku pre vybavenie jedálne prináša na naše stránky nábytok Aldo francúzski výrobcovia? Možno práve preto, že Francúzsko už po niekoľko storočí známa svojím "pôžitkom pre jedlo" a tak príjemné stolovanie je len logickým vyústením. Jedálne francúzskych výrobcov to sú návrhy celých zostáv vhodných pre vybavenie jednej miestnosti, alebo ponuka samostatných dielov jedálenských stoličiek a stolov pre prípad, že zariaďujete jedálenský kút napríklad v obývacej izbe. A pre skutočných gurmánov sme pripravili kategórie luxusné kuchyne a jedálne, alebo rustikálny nábytok, kde nájdete nádherné návrhy jedálenských zostáv v romantickom, tak trochu starodávnom dizajne. Myslíme si, že pre každého tu máme niečo.

 

 

    

 

 

Moderný nábytok do jedálne

Ak uprednostňujete moderný dizajn pre vybavenie vašej jedálne, môžete samozrejme vyberať hneď z niekoľkých výrobných materiálov. Francúzsky výrobca pre moderný nábytok používa napospol dosku laminátu s hrúbkou od 18 do 25 mm, ktorá je zakončená abs hranou, alebo inak zafixovaná. Ďalšími materiálmi sú potom mdf doska, ktorá je o máličko kvalitnejšie ako laminát a v neposlednom rade masív, predovšetkým potom dreva dub. Áno, aj moderný dizajn používa materiálu ako sú najrôznejšie dreviny. Príkladom spojenia tradičného materiálu dreva dub a moderného dizajnu môže byť kolekcie nábytku do jedálne a obývacej izby Adam. Tu sa potom ponúka vybavenie jedálenského kúta v identickom dizajne ako bude vaša obývacia izba. Mimochodom v dnešnej dobe veľmi časté riešenie. A ponuka pre spojenie jedálne s obývačkou je veľmi široká.

 

 

 

Rustikálny alebo industriálny nábytok do jedálne?

Rustikálny nábytok, ak je vyhotovený, tak práve do interiéru jedálne najčastejšie. Stolovanie v príjemnom prostredí, ktoré dokáže vykúzliť snáď práve len rustikálny dizajne, má celkom určite niečo do seba. Je potrebné si však za náročnú výrobu a do detailov prepracovaný dizajn si priplatiť. Ale aj tu výrobca pamätal na cenovo dostupnejšie rustikálny nábytok, ten je najčastejšie z laminátu a mdf dosky. Klasikou práve pre túto kategóriu je materiál najrôznejších typov masívov. Francúzsky výrobca najčastejšie pre rustikálny nábytok do jedálne volia snehovo bielu povrchovú úpravu.

 

 

 

Stolovanie nielen po francúzsky

V našej ponuke nájdete množstvo veľmi krásnych designov pre vybavenie jedálne tiež od nemeckého, alebo dánskeho výrobcu. A v najbližšej dobe si predstavíme možnosti aj týchto výrobcov, ktorých dizajn je celkom určite iný a to je dobre. Každý tak môže nájsť do jedálne to svoje.