Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolovanie po nemecku

Minule sme sa venovali stolovaniu vo francúzskom štýle a to doslova a do písmena. Predstavili sme vám ponuku jedálnych stolov a zostáv jedální francúzskych výrobcov, ktoré samozrejme na stránkach Aldo nábytku nájdete v širokom výbere. Dnes si niečo pre zmenu povieme o dizajne nemeckého výrobcu, o tradíciách pri stolovaní pôvodom prenesených na slovenský trh. A že je čo ponúknuť.

 

Jedálene z masívu v tradičnom dizajne

Začnime tak trochu históriou. Možno mnohí z vás ani netušia, že prapôvod tradičných dizajnov nábytku z masívu pochádza práve z oblasti Álp a predovšetkým podhůrských dedín. Dizajn sa v týchto oblastiach zrodil, je jednoduchý, môžeme povedať až strohý. Nemecký výrobca pri návrhu nábytku z masívu pre jedáleň čerpal práve z tejto oblasti alpských dedín aj keď dnešný dizajn je predsa len trochu pozmenený. Pre povrchovú úpravu sa používa kvalitný transparentný lak, niektoré z návrhov sú tiež v bielom, transparentnom morenie. Medzi veľmi obľúbené sa zaradili zostavy nábytku do jedálne na našich ilustračných fotografiách.

 

     

 

 

Jedálne tak trochu v retro štýle

Ak hľadáte moderný nábytok pre vybavenie vašej jedálne a takisto aby zariadenie bolo funkčné, praktické, pre inšpiráciu prinášame jeden z našich návrhov. Zvolili sme tiež diely tak, aby bolo možné zariadiť jedálenský kút v obývacej izbe, ktorý patrí v malých interiéroch k veľmi časté voľbe riešenia stolovania.

Autorom návrhu je samozrejme nemecký výrobca, ktorý aj u týchto dielov kladie dôraz na vysokú kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku zvolil mdf dosku, ktorá je ďaleko kvalitnejší ako napríklad lamino. Pre konštrukciu dielov bolo zase použité kovu v chrómovej úprave. A aj tu platí náš nový spôsob predaja, že všetko čo na fotografii vidíte, u nás taky kúpite. Okrem teda obrazov, či pohárov.

 

     

 

V našej ponuke nábytku vždy všetky diely, ktoré uvádzame na fotografii, je možné nájsť, sú k dispozícii. To znamená, že z návrhu jedálne zaobstaráte jedálenský stôl, barové stoličky, konferenčný stolík a komody.

 

Jedáleň ako umelecké dielo

Veľmi zaujímavú ponuku prináša nemecký výrobca v podobe nábytku, ktorý je známy pod názvom industrial design. Že neviete o čo sa jedná? Štýlové, pre niekoho možno až extravagantné designy, ale celkom určite majú niečo do seba. Navyše nábytok v tomto dizajne, ktorý sme zaradili do kategórie rustikálneho nábytku, pretože typovo nám k tejto kategórii sedel najviac, je veľmi kvalitný. Vyrobený za použitia kovu a dreva mango, ktoré ponúka vysoký stupeň tvrdosti. Snáď najviac napovie ilustračné fotografie kolekcia Amar.

 

    

 

Unikátné, že áno? Aj tu výrobca ako vždy kladie veľký dôraz aj na kvalitu, preto ako výrobný materiál zvolil drevo manga, ktoré má vysoký stupeň tvrdosti a netradičné, prírodné odtiene. Je však vďaka svojim vlastnostiam drahé. Druhým materiálom, nemenej kvalitným čo do výdrže je kov, z ktorého je vytvorená samostatná konštrukcia stola. Vďaka materiálom a nemeckej precíznej výrobe tak pred sebou máte nielen vysoko kvalitný produkt, ale aj dizajnový originál. A vďaka spracovaniu, za ktorým si výrobca stojí, máte možnosť zaobstarať nábytok s predĺženou zárukou až na 3 roky. A predĺženia záruky si u nás naozaj nemusíte platiť, je zadarmo. Rovnako ako doprava.