Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stolovanie v elegantnej jedálni

S približujúcimi sa vianočnými sviatkami, možno veľa z vás rieši problém, že v podstate nemáte dostatočne veľký stôl, pri ktorom by ste celá rodina, mohli zasadnúť k štedrovečernej večeri. Preto vám dnes predstavíme malú ochutnávku nábytku z kategórie luxusné a dizajnové jedálne a záleží na vašich potrebách a možnostiach, či sa rozhodnete napríklad len pre stôl, alebo celú jedálenskú zostavu. A že je z čoho vyberať, sa presvedčíte sami.

 

 

Do veľkých interiérov

Ak máte to šťastie a disponujete veľkým priestorom, či už v kuchyni, alebo jedálni, obstaraním jedálenské zostavy objavíte nielen účelnosť, ale aj nádych elegancie v interiéri. Verte, že nech už si zaobstaráte jedálenský set, alebo celú jedálenskú zostavu, stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej kuchyne, či jedálne. Ponuka jedální ako zostáv, či pomocou výberu zo samostatných dielov, sme na našom portále v tejto kategórii, zaradili nábytok veľmi kvalitných materiálov a s originálnym návrhom dizajnu. Inak tomu nie je aj u prvéj luxusnéj a dizajnovéj jedálne Toscane J36, ktorú sme vám predstavili na prvéj fotografii. Predstavujeme ju ako, ponuku samostatných dielov, aby návrh vašej jedálne bol naozaj podľa vašich predstáv a možností priestorov. Spojenie dizajnu a vysokej kvality, ktorú jedáleň z kolekcie Toscane bezpochyby ponúka, je moderný nábytok vyrobený z masívu a prezentovaný pod známou akostné značkou Gami od francúzskeho výrobcu. Kvalita zaručená spojením masívu a lisovaného dreva, zakončenie ABS hrany, to všetko navyše opreté o certifikáty akosti. Príjemné spojenie trendy odtieňov, svetlý dub a transparent biela s viditeľným zachovaním štruktúry dreva. Ako môžete vidieť na fotografii, tak celý návrh má vďaka svojmu dizajnu osobité čaro. Aj druhú jedáleň z kolekcie Hanna, ktorú vám predstavíme na druhej fotografii, sme vďaka netradičnému dizajnu jednoducho museli tiež zaradiť do luxusných a dizajnových jedální. Netradičný je nielen dizajn, ale tiež odtieň duba s náznakmi biele. Netradičné odtiene dovoľujú ponúknuť nielen pre jedáleň, ale aj ďalšie interiéry nové technológie povrchových úprav. Napríklad pre obývaciu izbu a tak môžete tieto dve miestnosti harmonicky zlúčiť v jeden interiér. Ponuka samostatných dielov u tejto kolekcie, pre zostavenie jedálne je veľmi široká. Jedálenský stôl ponúkame v dvoch variantoch, obdĺžnik a štvorec, obdĺžnikový tvar je navyše s možnosťou rozloženia. Jednotlivé diely ponúka kvalitu spracovania, zakončenie pomocou ABS hrán, materiál spojenie masívu a mdf dosky. Posúďte sami, ako elegantne táto zostava pôsobí.

 

    

 

Do malých interiérov

Do malých interiérov kuchyne, sú veľmi obľúbené jedálenské stoly, ktoré ponúkajú možnosť rozloženia. Francúzsky výrobca ponúka rozkladací jedálenský stôl Bridge a vďaka dokonalému mechanizmu i z tak malého jedálenského stola tvare štvorca, dokáže vytvoriť jedálenský stôl až pre osem osôb. Navyše, jedálenský stôl je vyrobený z hlavnej časti z dubového dreva, v kombinácii z mdf doskou pre zachovanie prijateľnej ceny. Jedálenský stôl je v prírodnom prevedení odtieni dreva dub svetlý. Výrobca Parisot, ktorý tento stôl ponúka, vznikol vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť.

 

Rozkládací jídelní stůl Be Alive

 

Verte, že ponuka v tejto kategórii luxusného nábytku je až k neuvereniu. Čo všetko, sú v dnešnej dobe dizajnéri schopní vymyslieť, sa môžete sami presvedčiť na našich stránkach. Sú to nielen jedálenské stoly so zavesením na stenu, skladacie stoly, ale rad ďalších.