Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Študentská izba ako má byť ..

Ponuka a následne voľba detského nábytku, či skôr detskej izby, sa dá rozdeliť do niekoľkých fáz a záleží na vašich finančných prostriedkoch, akým spôsobom detská izba bude vyzerať. Prvá je samozrejme detská izba pre deti do troch rokov, teda predovšetkým potom postieľka, ktorú novorodenec mať musí. Potom, sa môžete rozhodnúť či zvoliť detský nábytok s detským motívom, ktorý však budete musieť v neskoršom veku meniť. Dieťaťu, ktoré napríklad už navštevuje strednú školu, určite nebude príjemné, keď na nábytku budú kresby rozprávkových bytostí. Je lepšie, ak teda interiér nechcete meniť, už od troch rokov zariadiť detskú izbu tak, aby jeho dizajn bol neutrálny a radšej meniť iba bytové doplnky. Vymeniť napríklad detské obliečky za študentské je určite menej náročné (finančne) ako vymeniť celú izbu. Ako teda začať, aby sme dieťaťu poskytli všetko potrebné, cítilo sa dobre a nábytok sme nemuseli meniť? Pri dnešnej ponuke detského nábytku žiadny problém ..

 

Detská izba Fabric z Francúzska

 

Nábytok do detskej izby pre malých i veľkých

Na našej prvej ilustračnej fotografii môžete vidieť príklad detskej izby Fabric od francúzskeho výrobcu, ktorý svojim chlapčenským dizajnom osloví deti od troch rokov a nebude vôbec ničomu na škodu, keď taký dizajn bude používať tiež študent. V zostave je už klasická detská posteľ pre matrac o rozmere 90x200 cm, ktorú by dieťa od troch rokov rovnako malo používať, ďalej dostatok úložných priestorov, písací stôl s nadstavcom a v neposlednom rade príjemný odtieň tmavý dub-šedá. Veľmi praktické je tiež riešenie postele, ktorá môže mať ako ďalší úložný priestor šuflík v jej prednej časti, ale aj z dvoch bočných strán. A ak sa Vám detská izba Fabric veľmi páči, patrí v tomto roku k najpredávanejším, ale nemáte pre nábytok dostatok priestoru, môžete zvoliť napríklad variant multifunkčné postele, ktorá vám môže miesto veľmi ušetriť.

 

Detská izba pre malý priestor

 

Aj pre malé slečny a väčšie dievčatá, študentky, nájdete v našej ponuke hŕbu pekného dizajnu v kategórii detských izieb a študentských. A tiež tu môžete už v malom veku dieťaťa zaobstarať taký dizajn, aby bol vhodný po celú dobu. Teda až do rokov študentských. Medzi detskými izbami pre mladé slečny prevláda biela a ružová farba. Veľkým hitom tohto roka sa však stala kombinácia odtieňov čiernej s ružovou, alebo biele s fialkovú.

 

Studentská izba Lady Doll

 

Naša spoločnosť sa sústredí nielen na kvalitný nábytok, to je pre nás samozrejmosťou, ale predovšetkým na dizajn, ktorý sa nám už tretí rok darí prezentovať a to vďaka holandským a francúzskym výrobcom. Veríme, že aj Vás našich nových zákazníkov neuveriteľný a funkčný dizajn osloví.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.