Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Študentská izba ako má byť ..

Nábytok od nášho francúzskeho partnera patrí k tým, ktorý má u vás najväčšiu úspešnosť a to predovšetkým vďaka designu, ktorý naozaj niekedy až prekvapuje. V dnešnom článku Vám predstavíme nábytok z kategórie detských izieb, ktorý Vás svojim designom najviac „dostal“ a stal sa tak najpredávanejším. Nábytok z Francúzska je tiež kvalitný a čo je snáď najviac príjemné, nejedná sa o nábytok pre horných 10 000 obyvateľov, ale zaobstarať si ho môžete za veľmi dostupné ceny.

 

Dětská postel s nádstavci Snoop    Dětská postel s nádstavci Erwan

 

Detský nábytok pre dievčatá aj pre chlapcov

Na našej prvej fotografii predstavujeme detskú izbu Biotiful, ktorá nás najviac prekvapila, rovnako ako našich zákazníkov, skríň na kolieskach. Menšia skriňa ako doplnenie úložných priestorov je v podobe kufra, ktorý otvoríte. Tiež vnútorné usporiadanie je veľmi praktické. Tiež nadstavec, či môžeme povedať lampa pri písacom stole zo systémom ľad osvetlenia, príjemne dotvára interiér. Ďalšou výhodou každej kolekcie z Francúzska je možnosť obstarania niekoľkých druhov postelí. Napríklad systém ponúka klasickú posteľ ako na fotografiu, ale aj detskú poschodovú posteľ, v prípade, že máte dve dievčatká a pre zariadenie interiéru detskej izby málo miesta. Môžete však tiež šuplík pri posteli využiť ako náhradné spanie. V niektorých kolekciách je ponuka postelí ešte rozšírená o multifunkčné postele, kde súčasťou vyvýšenej postele je zabudovaná komoda, vysúvací písací stôl a pod. Medzi najviac netypický detský nábytok však asi môžeme zaradiť detskú izbu na fotografiu nižšie, veľmi praktické riešenie napríklad panelákového bývania. Alebo skrátka tam, kde je enormne málo priestoru.

 

Dětský pokoj Biotiful

 

Ako sami môžete vidieť, výrobca na malom priestore vďaka vyvýšenej posteli ďalej ponúka písací stôl s možnosťou zasunutia v prípade potreby, dve šatňové skrine, jednu policovú a druhú vešiakovú, police a to všetko ako třešínka na torte ešte doplnil tabuľou na písanie.

 

Patrová postel Higher pro kluka

 

Nápad, ktorý sa nám veľmi páčil. Ponuka najrôznejších "vychytávok" z Francúzska je veľmi široká, pretože spolupracujeme s dvoma výrobcami. A aby sme nezabudli na nášho ďalšieho partnera, holandského výrobcu, ktorý tiež patrí k veľmi vyhľadávaným.