Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Študentská izba ako na dlani

Medzi ďalšie prírastky do našej širokej kategórie detského nábytkudetských izieb pribudol aj nábytok v odtieňoch, ktoré sú už pre väčšie deti. Veľmi netradičné designy, ktoré ponúkajú predovšetkým úsporu miesta v danej miestnosti. Detský nábytok je možno teda nie príliš vydarené pomenovanie, snáď lepšie by znelo študentský nábytok. Kolekcia, ktorej autorom je francúzsky a španielsky výrobca, ponúka v sebe navzájom spojených hneď niekoľko veľmi trendy prvkov. Najvýraznejší design ponúka nábytok v kombinácii s čiernou, pre chlapcov potom veľmi trendy len čierny odtieň.

 

Dětský pokoj Arthus

 

Študentská izba má svoje pravidlá

Veríme, že dizajn študentskej izby za použitia dielov osloví rad vás. A nielen dizajn, ale aj vysoká kvalita spracovania, ktorá napríklad pri posteli Travel je zrejmá. Pre všetkých z vás, ktorí riešite nedostatok miesta v interiéri vašej izby predstavujeme iba exkluzívne na našich stránkach unikátny dizajn postele. Kvalitný lamelový rošt v kovovom ráme v cene postele je zdvíhací, pre ľahký a rýchly prístup k úložnému priestoru. Ten vás tiež prekvapí veľkosťou, police a šuplík, v podstate úložný priestor nahrádza šatníkovú skriňu, ktorú týmto netreba kupovať. Ideálna odpoveď na riešenie veľmi malého priestoru študentskej izby, alebo spálne v prípade, že máte posteľ iba pre seba. Vzhľadom na rozmer miesta na spanie odporúčame posteľ pre jednu osobu.

 

    

 

Písací stôl, ďalší z potrebných dielov v izbe, dodržuje odporúčanú výšku stola pre zdravé držanie tela a je doplnený, alebo v prípade vášho záujmu vy môžete doplniť praktickou skrinkou na zavesenie. Všeobecne sme zaradili kolekcie do ponuky tak, aby vy sami ste si mohli jednotlivé diely vybrať podľa vašich aktuálnych potrieb, bez zbytočného zaobstarávania niečoho, čo nepotrebujete.

 

Sestava nábytku Gaming pro studenty

V tomto týždni sa novinky na našom portále pridávané oplatí sledovať, čaká nás množstvo zaujímavých designov a netradičných prevedení detských izieb. V neposlednom rade, francúzsky výrobca s ohľadom na dômyselný dizajn a vysokú kvalitu ponúka veľmi dostupnú cenu.