Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Študentské izby, ktoré kladú dôraz na dizajn a kvalitu nábyt

Keď dieťa vychádza zo základnej školy a ide študovať na strednú školu, tak mu už určite nebude vyhovovať zariadenie detskej izby. S pribúdajúcim vekom sa mení aj nároky dieťaťa na vybavenie interiéru izby. Preto vám ponúkame vybrať si z našej širokej ponuky študentských izieb a vytvoriť vášmu dieťaťu taký priestor, ktorý bude príjemný a funkčný zároveň. Študentské izby, ktoré ponúkame, kladú dôraz na elegantný dizajn a kvalitu nábytku. Základom každej študentskej izby je dostatočne veľký písací stôl, posteľ, potrebné množstvo úložných priestorov a zodpovedajúce osvetlenie. Zaobstarať môžete kompletné zostavy aj kusový nábytok, vždy za veľmi prijateľné ceny.

 

Izby v bielom tóne

Biely nábytok je veľmi vhodným variantom vybavenia študentskej izby zvlášť pre dievčatá. Keď vaše dieťa vyrastie, tak čo určite musíte vymeniť je klasická detská posteľ s miestom na spanie 90x200 cm, ktorá mu už naozaj stačiť nebude. Pre väčšie deti, študentov, je vhodnejšie väčší posteľ. Pre študentov výrobca ponúka postele s miestom na spanie na spanie 140x200 cm. Ale čo ďalej? V študentskej izbe by určite nemala chýbať veľká šatníková skriňa, pre študentky najlepšie so zrkadlom. Nesmie chýbať ani dostatočne veľký písací stôl, určite môže byť v interiéri aj komoda či nejaký praktický regál. To všetko vám napríklad ponúka izba pre študenta Sacha 2342 - v dielach od francúzskeho výrobcu, ktorý kladie veľký dôraz predovšetkým na kvalitu. Nábytok je vyrobený z mdf dosky, ktorá je kvalitnejšia ako lamino, povrchová úprava je lak. Oproti dyhe, alebo papierové fólii to je veľký rozdiel, samozrejme v dobrom slova zmysle. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Ďalšou ponukou je študentská izba Josh v elegantnom bielo-šedom prevedení. Autor tohto dizajnu, je belgický výrobca, ktorý kladie veľký dôraz na kvalitu a detailné spracovanie. Jednoduchý dizajn v snehovo bielom prevedení v spojení s tmavo šedú v danom interiéri študentskej izby pôsobí elegantne, ostatne ako dokazujú ilustračné fotografie.

 

Studentská postel Tonight

 

 

Izby v prírodnom prevedení

O tom, čo by nemalo hlavne v študentskej izbe chýbať, sme si už povedali. Teraz vám chceme predstaviť nábytok v prírodnom dizajne, ktorý sa hodí predovšetkým pre chlapcov. Ak chcete svojmu dospievajúcemu dieťaťu zariadiť peknú a praktickú študentskú izbu, nábytok z kolekcie Naturelu stoji za inšpiráciu. Dané diely nábytku vo veľmi modernom dizajne, navyše v imitácii dreva dub. Za veľmi prezieravé tu považujeme možný výber prevedenie postele. Od rozmeru miesta na spanie postele pre matrac 90x200 cm, až po väčšiu posteľ s miestom na spanie 140x200 cm. Ku každej z postelí môžete kúpiť tiež veľmi praktickú zásuvku. Za zmienku stojí aj písací stôl, ktorý patrí k rozmerovo väčším, pre študenta dostatočná veľkosť pracovnej plochy. Reliéfna povrchová úprava má určite niečo do seba, interiér vybavený týmto nábytkom bude veľmi príjemný, skoro ako keby bol nábytok vyrobený naozaj z dubového dreva. Na druhej fotografii, vám predstavíme študentskú izbu Jimi 15.01, v jednoduchej línii, príjemnom spojení odtieňov imitácie dreva dub a tmavo hnedej a to všetko vytvára veľmi moderné, nadčasové vybavenie interiéru. Francúzsky výrobca kladie dôraz na detail napríklad v podobe úchytiek, zaujímavé sú ale rovnako diely ako je kontajner na pojazdoch, členitý písací stôl, alebo netradične rozdelená šatníková skriňa. Odkladacie priestory zabezpečí vysoký regál a komoda. Ponuka dielov je flexibilná, kolekcia Jimi je tak vhodná pre vybavenie malých i veľkých interiérov. Nezabúdajte ani na kvalitnú detskú stoličku, ktorá by mala mať nastaviteľnú výšku sedadla. Len tak môžete prispôsobiť písací stôl aktuálnemu vzrastu dieťaťa.

 

Studentský pokoj Arthur

 

Je dôležité, aby sa študent vo svojej izbe cítil dobre a mal dosť miesta nielen na štúdium, ale aj na koníčky a odpočinok. Práve takéto študentské izby sú pre vás na našom portáli www. nabytek-aldo.sk pripravené.