Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Štvorcový jedálenský stôl Niels

Výrobca: Gaut
Kód: GAMI00148-2018
nedostupné
366,70 €

Parametre produktu

Farba: dub blonde
Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 137 cm
Dľžka (cm): 137 cm
Materiál: lamino, buk
Prevedenie: zaoblené rohy
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Povrchová úprava: bezfarebný lak

Retro nábytok v podobe jedálenského stola

Hľadáte netradičný nábytok? Máte radi originálne vybavenie interiéru? Možno vás osloví práve kolekcia Niels, ktorá ponúka nábytok pre vybavenie jedálne, ale aj obývacej izby v retro dizajne. A ak vybavenie jedálne, potom nesmie chýbať jedálenský stôl. Ten dodržiava charakteristické prvky retro dizajnu. Príjemný prírodný odtieň stola veľmi pekne korešponduje s ostatnými dielmi nábytku v kolekcii, ktoré využívajú tiež odtieňov tmavo modrej a sivej.

Jedálenský stôl ako celok bez možnosti rozloženia, vďaka dizajnu tiež vhodný do rozmerovo menších miestností. V prípade stola je montáž veľmi jednoduchá. Materiálom sa stala laminátová doska pre jeho výrobu.


Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte